Autori Tema: Logo per Forumin! ;D  (Lexuar 16400 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Logo per Forumin! ;D
« Pergjigju #120 Me: Prill 14, 2013, 11:15:20 MD »
Na ishte mesuar syri me ate tjetrin me duket, te shohim cdo thone  [cool1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Logo per Forumin! ;D
« Pergjigju #121 Me: Prill 14, 2013, 11:16:15 MD »
Mos e beni si gabelt tani, nje logo e thjesht mjafton :P