Autori Tema: Sugjerim..  (Lexuar 36492 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Sugjerim..
« Pergjigju #90 Me: Shtator 18, 2010, 06:02:16 MD »
Pse nuk e fusni edhe kte ikonen ju [teethsmile]

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Sugjerim..
« Pergjigju #91 Me: Shtator 19, 2010, 11:34:19 PD »
Pse nuk e fusni edhe kte ikonen ju [teethsmile]

aaaaa ha haaaaaaaaaa  [raisedeyebrow] kshu i meshon ti [shocked1] ej trapo degjo ktu  [secret] !-e kuptove  si -ha haaaaaa LOl  [rlmao] [rlmao]  nc c c  [laugh1] a wa wa waaaaaaaaa............. [shpulle]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Sugjerim..
« Pergjigju #92 Me: Shtator 19, 2010, 11:35:33 PD »
Pse nuk e fusni edhe kte ikonen ju [teethsmile]

aaaaa ha haaaaaaaaaa  [raisedeyebrow] kshu i meshon ti [shocked1] ej trapo degjo ktu  [secret] !-e kuptove  si -ha haaaaaa LOl  [rlmao] [rlmao]  nc c c  [laugh1] a wa wa waaaaaaaaa............. [shpulle]
Ti bin murit me koke pra  [laugh1]

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Sugjerim..
« Pergjigju #93 Me: Tetor 05, 2010, 12:35:28 PD »
1 pyetje kam vetem 1


Pse eshte mbyllur lagja nastradini per vizitoret ?????
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Sugjerim..
« Pergjigju #94 Me: Tetor 05, 2010, 04:48:52 MD »
1 pyetje kam vetem 1


Pse eshte mbyllur lagja nastradini per vizitoret ?????

hmm tani duhet te jete ne rregull! flm per sinjalizimin zooi.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Sugjerim..
« Pergjigju #95 Me: Tetor 05, 2010, 04:55:16 MD »
1 pyetje kam vetem 1


Pse eshte mbyllur lagja nastradini per vizitoret ?????

hmm tani duhet te jete ne rregull! flm per sinjalizimin zooi.

ne fakt e kisha vene re qe me kohe por mendova qe e keni ba vete ngaqe shikoja shum here duke printu shtepijat e forumisteve
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Sugjerim..
« Pergjigju #96 Me: Tetor 06, 2010, 10:29:49 PD »
1 pyetje kam vetem 1


Pse eshte mbyllur lagja nastradini per vizitoret ?????

hmm tani duhet te jete ne rregull! flm per sinjalizimin zooi.

ne fakt e kisha vene re qe me kohe por mendova qe e keni ba vete ngaqe shikoja shum here duke printu shtepijat e forumisteve
Pikerishte lagja e nastradinit me mire te jete e mbyllur per vizitoret pasi shume vizitor printojne diskutimet tona

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Sugjerim..
« Pergjigju #97 Me: Tetor 06, 2010, 12:49:04 MD »
PSE I PRINTOJN NK KUPTOJ PER CFARE JU SHERBEJN ATO Faaqe pastaj  NWEJSE ME MIRE E Hapur sepse jo gjithmone duhet te regjistrohemi per te pare se cbehet ne  faqen tende une prsh nk dua te futem sps po u futa do ngel ne te kjshuqe hedh nje veshtrim dhe dal menjeher pa u tunduar
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Sugjerim..
« Pergjigju #98 Me: Tetor 06, 2010, 01:10:38 MD »
PSE I PRINTOJN NK KUPTOJ PER CFARE JU SHERBEJN ATO Faaqe pastaj  NWEJSE ME MIRE E Hapur sepse jo gjithmone duhet te regjistrohemi per te pare se cbehet ne  faqen tende une prsh nk dua te futem sps po u futa do ngel ne te kjshuqe hedh nje veshtrim dhe dal menjeher pa u tunduar
Ti do te hedhesh nje veshtrim po shume here kam pare vizitore qe printojne faqet e shtepive me duket mese e drejte qe te jete e mbyllur  :)

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Sugjerim..
« Pergjigju #99 Me: Tetor 06, 2010, 01:12:03 MD »
moj dark pls me tregon dot nje arsye pse printohem sps nk e kuptoj
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Sugjerim..
« Pergjigju #100 Me: Tetor 06, 2010, 01:14:50 MD »
moj dark pls me tregon dot nje arsye pse printohem sps nk e kuptoj
Pse i printoje une nuk e di duhen pyetur ata vizitoret.Por ne nje dite ne te njejten ore kam pare 4 vizitore qe printojne te njejtene teme (shtepi tek lagja) dhe nuk me duket e drejte qe vjen dikush nga jashte dhe printone bisedad tona ,ndoshta jane te pavlera por une nuk dua qe dikush te printoje bisedimet qe une bej ne nje shtepi e kujtdo qofte ajo

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Sugjerim..
« Pergjigju #101 Me: Tetor 06, 2010, 01:19:21 MD »
nejse leshe se sot nk e di ckam me ka kapure oreksi te kundershtoj gjithkend lol
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Sugjerim..
« Pergjigju #102 Me: Tetor 06, 2010, 01:20:42 MD »
nejse leshe se sot nk e di ckam me ka kapure oreksi te kundershtoj gjithkend lol
E shof leshe e shof ,po une kam arsye te forta qe te kundershtoje  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Sugjerim..
« Pergjigju #103 Me: Tetor 06, 2010, 01:20:48 MD »
Un do te sygjeroja kte [laugh1]

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Sugjerim..
« Pergjigju #104 Me: Tetor 06, 2010, 01:22:46 MD »
FANTI JO AJO SE KETU JANE MURET E LEHTA DHE BIEN MENJEHER DHE FATKEQESISHT ME KA ZENE KRIZASKAM ME CTI PAGUAJ PASTAJ BAD SUGGESTION AI
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.