Autori Tema: Sugjerim..  (Lexuar 36464 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Sugjerim..
« Pergjigju #30 Me: Korrik 01, 2009, 10:46:19 MD »
ups pardon bledy,paskam harruar dhe ca zero pas  [tongue3]
Falja pranohet vec se kam respekt per bjondet  :D

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Sugjerim..
« Pergjigju #31 Me: Korrik 01, 2009, 10:48:36 MD »
Kush eshte bjonde ketu? [tongue3] dhe mjaft tani se ke dale jashte teme  [tongue3]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Sugjerim..
« Pergjigju #32 Me: Korrik 01, 2009, 10:53:53 MD »
OK dua te them dicka...Ka disa moderatore qe nuk e cajn koken fare, dhe per kete arsye disa borde jan kthy ne chit-chat komplet.
Nuk e kam me ty Girly  ;)

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Sugjerim..
« Pergjigju #33 Me: Korrik 01, 2009, 10:55:31 MD »
Une sjam me siguri  ;D

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Sugjerim..
« Pergjigju #34 Me: Korrik 01, 2009, 10:58:28 MD »
jam plotesisht dakort me ty bledy....ja psh tek rubrika prezantimi juaj ka njerez qe kan dy tema prezantimi dhe asnji nuk i shkon

ne mendje ti bashkoi temat e njejta....aty te fotot e antarve dy jave me perpara ishe bere chit-chat dhe askush nuk i fshiu komentet qe ishin bere

tek fotot......
« Redaktimi i Fundit: Korrik 01, 2009, 11:00:03 MD nga anisa »
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Sugjerim..
« Pergjigju #35 Me: Korrik 01, 2009, 10:59:41 MD »
PO e drejte...Aty te fotot duhet 1 "Operacion Spastrimi" se o kthy ne chat.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Sugjerim..
« Pergjigju #36 Me: Korrik 01, 2009, 11:01:22 MD »
Anisa tek fotot ke qene ti qe ke vene fotot, i ke hequr dhe ke lene vetem komentet..

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Sugjerim..
« Pergjigju #37 Me: Korrik 01, 2009, 11:02:39 MD »
Mos te zihemi kot kush i ka fajet kush jo...Aty nuk lejohen komente dhe pik.
Futini 1 ndarje temes, leni vec faqen e 1 dhe pjesen tjeter ne ARKIV shum e thjesht.

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Sugjerim..
« Pergjigju #38 Me: Korrik 01, 2009, 11:04:15 MD »
Anisa tek fotot ke qene ti qe ke vene fotot, i ke hequr dhe ke lene vetem komentet..
kush te tha ? fotot e mia aty jan......pastaj nese ndokush poston edhe pastaj heq foton esht i lire ta bej...ato te tjeret duhet te kishin bere komentet tek komentet edhe jo tek fotot...shqip esht...nuk e di ca lidhje ka....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Sugjerim..
« Pergjigju #39 Me: Korrik 01, 2009, 11:05:56 MD »
Mos te zihemi kot kush i ka fajet kush jo...Aty nuk lejohen komente dhe pik.
Futini 1 ndarje temes, leni vec faqen e 1 dhe pjesen tjeter ne ARKIV shum e thjesht.

te drejte ke ti bledi po une nuk jam moderatore gjithandej.....ne fakt chit-chat in edhe pyetje e pergjigjje e kam pastruar..... ;D ;D ;D ;D
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Sugjerim..
« Pergjigju #40 Me: Korrik 01, 2009, 11:08:26 MD »
Fotot tani i ke lene,ka muaj qe shihnim vetem komentet pa foto  ;) Tema aty eshte,hidhja nje sy  ;) tek fotot apo tek albumi se mbaj mend mire...nejse..

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Sugjerim..
« Pergjigju #41 Me: Korrik 01, 2009, 11:11:23 MD »
Fotot tani i ke lene,ka muaj qe shihnim vetem komentet pa foto  ;) Tema aty eshte,hidhja nje sy  ;) tek fotot apo tek albumi se mbaj mend mire...nejse..
girly s'esht shume e veshtire ta kuptosh ate qe thash une.. ;) ;) ;) ;)..nese nje antar poston nje foto tek psh

albumi i nastradinit edhe pastaj e heq....c'rendesi ka? kjo nuk prish pune....jan antaret e tjere

qe kur te bejne komentet duhet ti bejne tek Komente rreth fotove te antarve..... [flirt] [flirt] [flirt]
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Sugjerim..
« Pergjigju #42 Me: Korrik 01, 2009, 11:16:41 MD »
Tek albumi i Nastradinasve ska gje dhe nese behet muhabet e vihet foto, aty le te kene mundesi te shohin e shkruajne ne te njejten kohe.
Tek fotot e anetareve , eshte cdo gje ok, dmth ska postime me [tongue3]
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Sugjerim..
« Pergjigju #43 Me: Korrik 01, 2009, 11:20:51 MD »
Ah i paske sistemuar ti crys?mire ke bere se rremuje e madhe..

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Sugjerim..
« Pergjigju #44 Me: Korrik 02, 2009, 07:21:34 MD »
anisa cilen prej atyre temave deshiron ta kthejme prap pas? :).
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.