Autori Tema: Sugjerim..  (Lexuar 36429 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Sugjerim..
« Pergjigju #120 Me: Tetor 24, 2010, 12:12:30 MD »
une do te sugjeroja ta shtonit edhe kete figurinen
dhe dicka tjeter per anetaret per sa i perket popullaritetit
nqs e keni nje person inat mos ja ulni duke ia cuar ne minus nqs se nuk e pelqen thjesht mos ja ngri ose lere fare
se keshtu e ben nje person te qendroje indiferent [grin1]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Sugjerim..
« Pergjigju #121 Me: Tetor 24, 2010, 04:08:50 MD »
une do te sugjeroja ta shtonit edhe kete figurinen
dhe dicka tjeter per anetaret per sa i perket popullaritetit
nqs e keni nje person inat mos ja ulni duke ia cuar ne minus nqs se nuk e pelqen thjesht mos ja ngri ose lere fare
se keshtu e ben nje person te qendroje indiferent [grin1]

Sheqe shume dakort jam me ty ,po une psh ata qe si kam dhe shume qef iua ngre popullaritetin po pastaj perfundoj une duke ma ulur  ;D keshtu qe te bejne si ta kene me mire se popullariteti seshte ndonje gje e madhe fundi fundit  :)

 

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Sugjerim..
« Pergjigju #122 Me: Tetor 24, 2010, 04:15:41 MD »
eshte e sakte por i bejm ata te ndihem indiferent se nuk eshte ndonje gje e madhe popullariteti :)

Jashtë Linjë Deborah

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 34
 • Popullariteti: 19
Sugjerim..
« Pergjigju #123 Me: Tetor 24, 2010, 10:48:47 MD »
Per sa u perket;
Smileys: I kan kerkuar shumica dhe keshtu do te qendrojne. Por ti je e lire te mos i perdoresh te gjitha :)
Citimeve: Ky eshte nje opcion i forumit dhe nuk mund te hiqet, ngelet ne pergjegjesine tuaj te perdoret me karar. Pra nuk mund te behet asgje.
Firmave: Ketu firmat vendosen edhe thjesht duke vene nje Link te nje fotografie. Pra edhe nese ne vendosim nje limit ne madhesine e fotografive, ky limit vlen vetem per fotografite qe ngarkohen ne forum dhe jo per ato qe meren nga jashte duke vendosur nje link. Pra se fundi edhe kjo gje ngelet ne doren tuaj.

Megjithate per sa i perket firmave une jam dakort me ty.
Nese mundeni perdorni vetem nenshkrime dhe jo fotografi super te nderlikuara. Fotografite e medhaja pengojne njerezit nga shqiperia te cilet kan linja te dobta, kjo gje ua ngadalson atyre hapjen e temave ku ju postoni.


Flm per kohen dhe sqarimet.
God will forgive me. It's his job.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Sugjerim..
« Pergjigju #124 Me: Nëntor 16, 2010, 01:27:03 PD »
do ju sygjeroja qe ta shtonit edhe kete figuren (e disa te pasnevojshme t;i hiqni ):


Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Sugjerim..
« Pergjigju #125 Me: Nëntor 18, 2010, 06:54:02 MD »
do ju sygjeroja qe ta shtonit edhe kete figuren (e disa te pasnevojshme t;i hiqni ):Hahahahahahahahahahahahaha  <fresk>

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Sugjerim..
« Pergjigju #126 Me: Dhjetor 02, 2010, 01:16:35 MD »
kurse une do ju sugjeroja te shtonit ketoMashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Sugjerim..
« Pergjigju #127 Me: Dhjetor 02, 2010, 01:28:36 MD »
kurse une do ju sugjeroja te shtonit keto

i sa te bukra  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Sugjerim..
« Pergjigju #128 Me: Dhjetor 02, 2010, 02:25:56 MD »
ahahh ja edhe kjo

Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Sugjerim..
« Pergjigju #129 Me: Dhjetor 24, 2010, 02:15:52 MD »
Asnje ndryshim nuk do behet per festa ne imazhin  e mjeruar te forumit ?

Jashtë Linjë Smart Silence

 • Pyet!!!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 82
 • Popullariteti: 20
 • Hesht Pa Frike
Sugjerim..
« Pergjigju #130 Me: Dhjetor 26, 2010, 05:23:09 MD »
Asnje ndryshim nuk do behet per festa ne imazhin  e mjeruar te forumit ?
Ti se kupton ps-ne?Ktu ka tema akoma qe eshte moderator nastradini [rlmao]
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 26, 2010, 05:25:13 MD nga Smart Silence »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Sugjerim..
« Pergjigju #131 Me: Dhjetor 26, 2010, 08:07:54 MD »
Asnje ndryshim nuk do behet per festa ne imazhin  e mjeruar te forumit ?
Ti se kupton ps-ne?Ktu ka tema akoma qe eshte moderator nastradini [rlmao]

Nastradini eshte gjithmone anash nesh se ne mes kena nje tjeter tashme  ;)

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Sugjerim..
« Pergjigju #132 Me: Dhjetor 26, 2010, 08:08:46 MD »
Asnje ndryshim nuk do behet per festa ne imazhin  e mjeruar te forumit ?
Ti se kupton ps-ne?Ktu ka tema akoma qe eshte moderator nastradini [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] surrat i pare me dukesh ti mua.

Jashtë Linjë Smart Silence

 • Pyet!!!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 82
 • Popullariteti: 20
 • Hesht Pa Frike
Sugjerim..
« Pergjigju #133 Me: Dhjetor 26, 2010, 08:28:12 MD »
Asnje ndryshim nuk do behet per festa ne imazhin  e mjeruar te forumit ?
Ti se kupton ps-ne?Ktu ka tema akoma qe eshte moderator nastradini [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] surrat i pare me dukesh ti mua.

Ahahahaha

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Sugjerim..Rinovim imazhi...
« Pergjigju #134 Me: Qershor 15, 2011, 12:40:19 PD »
Mendoj se ja keni vare vare imazhit te ketij ambjenti... Ka mundesi te beheni pak me zemer gjere duke vendosur nje logo te pershtatshme per forumin ,,, ose nuk arrini dot te gjeni dicka te re e te pershtatshme rivendosni ate qe ishte ... Pastaj ne lidhje me emocionet jane nje tonelate qe askush si perdor ,,,madje jane dhe te dyfishuara ...E kuptoj qe jeni te zene me punera po nje 10 minutsh ne dite per kenaqesine edhe te personave qe zbaviten ketu dhe per relaksim syri beni dicka te hajrit ... T'me fali ndonjeri qe mund ti preken telat e thembres se Akilit por beni dicka nese mundeni... Shpresoj qe dikush te reagoje ne menyre serioze ...