Autori Tema: Sugjerim..  (Lexuar 36431 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Sugjerim..
« Me: Qershor 02, 2009, 08:04:48 MD »
Kam vene re ne forum qe ka shume tema ne te cilat nuk ehste shkruar per me shume se 120 dite ,sugjeroj te eleminohen si tema se ka nji ngarkese te kote.Flm kush e lexon.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Sugjerim..
« Pergjigju #1 Me: Qershor 02, 2009, 08:23:24 MD »
Per cilat tema e ke fjalen?. Nuk e di nese duhen fshire apo lene aty...
« Redaktimi i Fundit: Qershor 02, 2009, 08:30:28 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Sugjerim..
« Pergjigju #2 Me: Qershor 02, 2009, 08:25:03 MD »
E ka fjalen per te gjitha temat tek te cilat po behet mbi 120 dite pa postuar.
Kur do te postosh, del nje shkrim ku thote ki kujdes se ne kete teme po behet 120 pa postuar.

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Sugjerim..
« Pergjigju #3 Me: Qershor 02, 2009, 08:26:10 MD »
E ka fjalen per te gjitha temat tek te cilat po behet mbi 120 dite pa postuar.
Kur do te postosh, del nje shkrim ku thote ki kujdes se ne kete teme po behet 120 pa postuar.
Brava per ato e kisha fjalen psh ke dashuria faqja 10 jane komplet tema te tilla.
Ke video humori faqja 5 jane po ashtu nuk shifet asgje video te vdekura.
« Redaktimi i Fundit: Qershor 02, 2009, 08:28:03 MD nga Beata »

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Sugjerim..
« Pergjigju #4 Me: Qershor 02, 2009, 08:27:58 MD »
profja tani do thote: pse po i mbani ne shpin ju hahahahaha kshu mka then mua hahahahaha
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Sugjerim..
« Pergjigju #5 Me: Qershor 02, 2009, 08:28:56 MD »
profja tani do thote: pse po i mbani ne shpin ju hahahahaha kshu mka then mua hahahahaha

ti mistrec kalamani mos fol ne emer te te tjereve.ahahahah

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Sugjerim..
« Pergjigju #6 Me: Qershor 02, 2009, 08:29:57 MD »
placa mos ju thaft keshtu hahahahahaha
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Sugjerim..
« Pergjigju #7 Me: Qershor 02, 2009, 08:31:28 MD »
ahhahah o goca dilni cik nga ajo tema me dollar e lek se une fillova ta vrase mendjen. ;D

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Sugjerim..
« Pergjigju #8 Me: Qershor 02, 2009, 08:31:45 MD »
Po ja pershembull: tek video humoristike s'me duket e drejte mua te heqim videot apo foto humoristike per faktin qe ka 120 dite pa u poastuar ;).

Ato jan per tu vezhguar...
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Sugjerim..
« Pergjigju #9 Me: Qershor 02, 2009, 08:37:25 MD »
Po ja pershembull: tek video humoristike s'me duket e drejte mua te heqim videot apo foto humoristike per faktin qe ka 120 dite pa u poastuar ;).

Ato jan per tu vezhguar...

Po nuk shifen more jane kot video te vdekura.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Sugjerim..
« Pergjigju #10 Me: Qershor 02, 2009, 08:38:49 MD »
Shihen, thjeshte nuk postohet. Pastaj nese jane te bukura pse ti heqesh? anetaret jane munduar per ti gjetur. ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Sugjerim..
« Pergjigju #11 Me: Qershor 02, 2009, 10:15:25 MD »
E kam vene re se disa tema nuk shkruhen aq por gjithsesi nese ti do doje te shkruaje ne nje teme te tille pse te del ai shkrim mos u step  lirshem shkruaj e posto se disa vec mbeten menjane kot megjithese jan shume interesante
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Sugjerim..
« Pergjigju #12 Me: Qershor 04, 2009, 02:17:15 PD »
E kam vene re se disa tema nuk shkruhen aq por gjithsesi nese ti do doje te shkruaje ne nje teme te tille pse te del ai shkrim mos u step  lirshem shkruaj e posto se disa vec mbeten menjane kot megjithese jan shume interesante

OK Angel_girl po temat qe jane te mbyllura pse nuk futen ne arkiv???

(lojra te ndryshme fjalesh)
psh temat-Kritiko nje antar te forumit
            -Cudia
            -Nje loje e thjeshte...Loja emrave...
            -Emer tjeter.
« Redaktimi i Fundit: Qershor 04, 2009, 02:49:28 PD nga Beata »

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Sugjerim..
« Pergjigju #13 Me: Qershor 04, 2009, 04:38:54 PD »
Nuk jan te mbyllura nese do mund te postosh ne cilen do :)
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Sugjerim..
« Pergjigju #14 Me: Qershor 04, 2009, 10:07:58 PD »
Edhe une ka pas rastin kom postuar tema qe sjan postuar 120 dite.Por pastaj pasi poston njeri fillon prap te postohet ajo teme dhe behet me interesante sa per mua kjo gjo sosht problem.
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥