Autori Tema: Sugjerim ....  (Lexuar 1941 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Sugjerim ....
« Me: Nëntor 24, 2010, 09:40:34 PD »
Kam nje sugjerim ,,qe te shtohet nje rubrike me emrin SHKENCA E TOKES  e cila do te flase per dukurite qe ndodhin ne planetin toke ose se si jane forumuar kontinentet e te tera elementet e tjera te saj dhe shume e shume te tjera(pra me sakte eshte nje dege e  gjeografise qe quhet shkenca e tokes)  [praying] [praying] [praying] [praying]
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 24, 2010, 09:44:39 PD nga ஜKamikazjaஜ »

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Sugjerim ....
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 24, 2010, 05:38:56 MD »
Kam nje sugjerim ,,qe te shtohet nje rubrike me emrin SHKENCA E TOKES  e cila do te flase per dukurite qe ndodhin ne planetin toke ose se si jane forumuar kontinentet e te tera elementet e tjera te saj dhe shume e shume te tjera(pra me sakte eshte nje dege e  gjeografise qe quhet shkenca e tokes)  [praying] [praying] [praying] [praying]
hello popull i dashur pergjgjet kush ketu????????????????? [locked] [locked]

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Sugjerim ....
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 24, 2010, 05:43:46 MD »
Po ti e sheh qe nuk ka pasur Admin, Sm apo Gm online?


Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Sugjerim ....
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 24, 2010, 06:21:31 MD »
ka pasur te keqen ka pasur por sjane pergjigjur  :D se i kam pare  [wink1]

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Sugjerim ....
« Pergjigju #4 Me: Maj 23, 2011, 12:25:23 PD »
Po ti e sheh qe nuk ka pasur Admin, Sm apo Gm online?
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]O syri   bukur kan qen turni tret  ata/ato AD  GM dhe   VK    [zlaugh]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Sugjerim ....
« Pergjigju #5 Me: Maj 29, 2011, 03:04:31 MD »
A ka mundesi mos fshini e sterfshini postime kot ????????????????????????????????????????