Autori Tema: Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?  (Lexuar 7407 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #30 Me: Maj 23, 2010, 10:17:37 MD »
Po mamat lejohen
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Vetem  mamat  ekstravagante  dhe trendi   [peace2],,,,,,,,jo  mamat   patriarkale  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
QyQa  :D   :D      :D 

 [teasing] [teasing]
Do te  behesh koperativ  apo te  hedh  hekurat  un  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #31 Me: Maj 23, 2010, 10:19:22 MD »
Do me m'be presjon eeeeee hahaha

shemnomeni edhe muaaaaaaaa  [teasing]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #32 Me: Maj 23, 2010, 10:20:27 MD »
Do me m'be presjon eeeeee hahaha

shemnomeni edhe muaaaaaaaa  [teasing]
<kissing lips> <kissing lips> <kissing lips> [bigok] [bigok]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #33 Me: Maj 23, 2010, 10:21:36 MD »
 <kerce mbi tavoline>  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
ja te ve nje muzike sa per ta marr me qef
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #34 Me: Maj 23, 2010, 10:24:17 MD »
<kerce mbi tavoline>  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
ja te ve nje muzike sa per ta marr me qef
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Flm  shum e  mir  [coolthumb]
pos te  cova ne  turbull un ty dhe  ne  gropen e  korbit  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #35 Me: Maj 23, 2010, 10:56:54 MD »
Ku behet provimi :P

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #36 Me: Maj 26, 2010, 09:54:18 MD »
Jo bejm me mir LA PUPA E IL SECCIONE  [coolthumb]

duhen te jen si pasqualina konkurentet  [rlmao] [rlmao]Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #37 Me: Maj 28, 2010, 01:34:48 PD »
Jo bejm me mir LA PUPA E IL SECCIONE  [coolthumb]

duhen te jen si pasqualina konkurentet  [rlmao] [rlmao]
OK me gjith qef po bohem un Tasinari.  [laugh1]

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #38 Me: Maj 28, 2010, 02:48:12 PD »
po kamera ka ketej .. se mos me zene n'gabim :P


Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #39 Me: Maj 28, 2010, 01:16:39 MD »
Jo bejm me mir LA PUPA E IL SECCIONE  [coolthumb]

duhen te jen si pasqualina konkurentet  [rlmao] [rlmao]

Ja nje PUPA erdhi. [laugh1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #40 Me: Maj 28, 2010, 01:37:14 MD »
Chocolaten po e zgjedh un, sa per sy te keq.  :D ;D

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #41 Me: Maj 28, 2010, 02:26:06 MD »
Nese jeni dakort per me hap lojen ju lutem vetem thuani PO, dhe adminat besoj se do na mundesojne... :D

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #42 Me: Maj 28, 2010, 03:37:51 MD »
JO ska big ne forum.

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #43 Me: Maj 28, 2010, 03:47:47 MD »
Ide interesante me duket .Une do isha pro .

 

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #44 Me: Maj 28, 2010, 09:17:38 MD »
JO ska big ne forum.

 [praying]

Ide interesante me duket .Une do isha pro .

 [kisss]

1 vs. 1

te tjeret...