Autori Tema: Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?  (Lexuar 7406 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Pershendetje Anetare te nderuar..

A mendoni se do ishte mire te hapim nje loje virtuale, Big brother Nastradini, sikurse Big brother Albania, por kjo te jete loje virutale, loje fjalesh..

Ne kete loje kan te drejte te gjithe antaret te konkurojne, kurse do zgjedhen vetem 12 prej tyre..

Do jete nje loje shum e mire, shprehni mendimet tuaja cfare mendoni pro apo kunder?

pastaj nese realizohet kjo loje, ju njoftojme per me shum, nga loja dhe rregullat e lojes...

gjithashtu ne fund do zgjedhet dhe FITUESII...


pres komente..?

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #1 Me: Maj 17, 2010, 11:15:08 MD »
pse ketu ne forum spo bejme lojra fjalesh ?

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #2 Me: Maj 17, 2010, 11:18:01 MD »
pse ketu ne forum spo bejme lojra fjalesh ?

Lojra fjalesh po bejme, se ne ketu nuk mund te shihemi live me njeri-tjetrin, por deshta te di a jeni pro a po kunder, qe ta hapim nje loje si Big brother albania, por ketu loje virutale..?

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #3 Me: Maj 17, 2010, 11:29:51 MD »
me nje kusht ta fitoi Labi  [laugh1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #4 Me: Maj 17, 2010, 11:32:06 MD »
me nje kusht ta fitoi Labi  [laugh1]

prape te labi mhb [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #5 Me: Maj 17, 2010, 11:33:23 MD »
me nje kusht ta fitoi Labi  [laugh1]

prape te labi mhb [laugh1] [laugh1] [laugh1]
jo po ta rrotullojne ku te duan kta aty calo mhb  [laugh1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #6 Me: Maj 17, 2010, 11:34:42 MD »
me nje kusht ta fitoi Labi  [laugh1]

prape te labi mhb [laugh1] [laugh1] [laugh1]
jo po ta rrotullojne ku te duan kta aty calo mhb  [laugh1]

pse labi e jo klodi ai ka me shume nevoje per leke se duhet me i bo servis defit [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #7 Me: Maj 17, 2010, 11:36:30 MD »
Ju lutem qe te shprehni a jeni pro apo kunder dhe jo te beni chit-chat, dhe lus staffin postet chit chat te fshihen ketu..!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #8 Me: Maj 17, 2010, 11:40:50 MD »
me nje kusht ta fitoi Labi  [laugh1]

prape te labi mhb [laugh1] [laugh1] [laugh1]
jo po ta rrotullojne ku te duan kta aty calo mhb  [laugh1]

pse labi e jo klodi ai ka me shume nevoje per leke se duhet me i bo servis defit [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
ca thu ti me hhahahhaahhaahahahahah full servis per at cik bre  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Ju lutem qe te shprehni a jeni pro apo kunder dhe jo te beni chit-chat, dhe lus staffin postet chit chat te fshihen ketu..!
e me fshij e masanej
na u prish gjiza [laugh1] [laugh1]


opo bann per te tere arraaaaaaaaaaaa [laugh1] [laugh1] [laugh1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #9 Me: Maj 17, 2010, 11:45:17 MD »
me nje kusht ta fitoi Labi  [laugh1]

prape te labi mhb [laugh1] [laugh1] [laugh1]
jo po ta rrotullojne ku te duan kta aty calo mhb  [laugh1]

pse labi e jo klodi ai ka me shume nevoje per leke se duhet me i bo servis defit [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
ca thu ti me hhahahhaahhaahahahahah full servis per at cik bre  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Ju lutem qe te shprehni a jeni pro apo kunder dhe jo te beni chit-chat, dhe lus staffin postet chit chat te fshihen ketu..!
e me fshij e masanej
na u prish gjiza [laugh1] [laugh1]


opo bann per te tere arraaaaaaaaaaaa [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Faleminderit per mendimin!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #10 Me: Maj 18, 2010, 12:09:25 PD »
Mos e jep veten,jo kaq shpejt....mgjt stoizmi te shkon shume  8) ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #11 Me: Maj 18, 2010, 09:12:27 MD »
Vit per vit 1 muhabet keni ju. :D

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #12 Me: Maj 18, 2010, 09:23:55 MD »
nje gje spo kuptoj cdo te thote mhb/
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #13 Me: Maj 19, 2010, 12:43:32 MD »
nje gje spo kuptoj cdo te thote mhb/


Pyti ata qe than hahah mhb?

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Si thoni te hapim nje loje virtuale fjalesh Big brother Nastradini?
« Pergjigju #14 Me: Maj 19, 2010, 01:15:19 MD »
hahhha mhb-muhabeti
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!