Autori Tema: RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE  (Lexuar 12865 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #30 Me: Janar 24, 2009, 05:39:43 MD »
Po pa dyshim qe ai mungon. Po baheni edhe nji per mue, ju du shum.

Meriton me shume se nje ti. ( sharje ama) .

Per ate nenforumin kushtuar vec barsoletave te nastradinit dakort jam me ju siper.
Une ndonje teme per aktualitetin dhe politiken do sygjeroja.
ktu po mbyllen tema simbas qejfit o Pleshti ti do tema per politike. s'na lejojn me dhen mendimet, ti thua politike, ku kan bythe kto te moderojn si duhet. kto direkt edhe kyc temes kur s'jan te zot ta moderojn. atehere nese forumi do te thote diktature mendimesh, dhe jo shprehje mendimesh dhe shkembim mendimesh kot vijm ne anetaret e tjere  . mu kan shpif vertete disa katundar qe bejn si kallama te zgjuar. te ndjehet kush te ndjehet , me kte postim s'me behet sh vone ;)
une vij te lexoj dicka funny ose per te kaluar kohen bukur, jo te lexojm gjithandej kercenime se do hash ban e do ta mbyllim temen po sbere si te themi neve .. aman sa kalamaj te mdhej ka ky forum??? qe ta dim te pakten me ke flasim. mos u beni te gjithe te forte se keni 1 fuqi virtuale ne dore, merrni fjalorin dhe gjejeni kuptimin e fjales qe ka Forumi o njerez... dhe hajdeni beni si mut i zgjuar ktu pastaj.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #31 Me: Janar 24, 2009, 08:55:34 MD »
Citim nga: *Bleri*
ktu po mbyllen tema simbas qejfit o Pleshti ti do tema per politike. s'na lejojn me dhen mendimet, ti thua politike, ku kan bythe kto te moderojn si duhet. kto direkt edhe kyc temes kur s'jan te zot ta moderojn. atehere nese forumi do te thote diktature mendimesh, dhe jo shprehje mendimesh dhe shkembim mendimesh kot vijm ne anetaret e tjere  . mu kan shpif vertete disa katundar qe bejn si kallama te zgjuar. te ndjehet kush te ndjehet , me kte postim s'me behet sh vone ;)
une vij te lexoj dicka funny ose per te kaluar kohen bukur, jo te lexojm gjithandej kercenime se do hash ban e do ta mbyllim temen po sbere si te themi neve .. aman sa kalamaj te mdhej ka ky forum??? qe ta dim te pakten me ke flasim. mos u beni te gjithe te forte se keni 1 fuqi virtuale ne dore, merrni fjalorin dhe gjejeni kuptimin e fjales qe ka Forumi o njerez... dhe hajdeni beni si mut i zgjuar ktu pastaj.


*Bleri* nese komentet ne temat qe hapen do jene si ai i yti ne nje teme qe pashe do mbyllen normalisht , pasi kshu sic thua ti i bie te transformohen te gjitha temat ne sherre !

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #32 Me: Janar 27, 2009, 11:22:24 PD »
Po  e  perseris.............

Kam  nje  propozim.

Sikur  te  hapim  edhe  -Kendin  e  femijeve.-  Sot  e  ndjeva  shume  te  nevojshme.

Si  rubrike,  dhe  te  permblidhen  shume  tema  femijesh, sepse  shume  prej  nesh  jemi  me  femije  dhe  na  ndihmon  shume  [smiley1].


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #33 Me: Janar 27, 2009, 02:45:58 MD »
Po  e  perseris.............

Kam  nje  propozim.

Sikur  te  hapim  edhe  -Kendin  e  femijeve.-  Sot  e  ndjeva  shume  te  nevojshme.

Si  rubrike,  dhe  te  permblidhen  shume  tema  femijesh, sepse  shume  prej  nesh  jemi  me  femije  dhe  na  ndihmon  shume  [smiley1].

E cfare temash mund te trajtohen aty pastaj'? ? ?....
Un mendoj te hapet nje RUBRIKE ku te perfshije Internetin...Teknologji...dmth gjithcka ne lidhje me SHKENCEN...
E kam bere dhe me pare kte kerkese...
Mendoj se do jete me praktike dhe per te interesuarit  ;)

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #34 Me: Janar 27, 2009, 08:34:56 MD »
E  marr  persiper  une  me  mamat  e  tjera, me  niklen  psh. [grin1]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #35 Me: Janar 30, 2009, 11:02:29 MD »
Rrofshi  per  rubriken  e  femijeve  [bravo] [bravo] [bravo]

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #36 Me: Janar 30, 2009, 11:03:32 MD »
mungojne tere ato tema te mijat ,,,shifini njehere se mund te jete ndonje qe e kini fshire kur kini qen me nerva hahhahhaha
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #37 Me: Shkurt 04, 2009, 04:33:30 MD »
Mungojne rubrikat: Vajzat kerkojne djeme!  - Djemte kerkojne vajza!

;D

( e kam seriozisht )
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #38 Me: Shkurt 11, 2009, 01:54:31 MD »
dhe une serjozisht e kam , biles me seriozisht se ty ;D

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #39 Me: Shkurt 15, 2009, 06:53:46 MD »
Kisha nje propozim per sa i takon rubrikave qe mungojne.
Kam vene re qe te Muzika, ose Kinematografia postohen tema qe s'kane te bejne shume me boten e muzikes ose filmit por me jeten personale te kengetareve ose aktoreve te ndryshem, prandaj mendoj se do ishte me mire sikur tek rubrika e ChitChat te hapej ndonje nenforum me tema te natyres "Gossips".
E di qe tashme ekziston nje teme me kete titull, por duke qene se gjithesecili ka deshire t'i kushtoje rendesine e vecante informacionit te tij, do vazhdoje te hape teme te re dhe une dyshoj qe do donte ta bashkangjise me temen ekzistuese.

Nese do ekzistonte nje nenforum i vecante mbi kete, te pakten do mund te hapen tema me thashetheme te cfaredolloj natyre dhe jo vetem per kengetare apo aktore. :)
faraway, so close!

Jashtë Linjë wer

 • SKA SI UNE!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2092
 • Popullariteti: 34
 • Music makes the people come together!
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #40 Me: Shkurt 15, 2009, 06:55:13 MD »
po hera pare qe jam dakort me ket siper...
se po vehen informacione per kpucet e aktoreve ke temat e musices...!  [silly]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #41 Me: Shkurt 15, 2009, 07:56:22 MD »
I marim me radhe: Per sa i perket atyre rubrikave te reja do konsultohem njehere dhe nese ka te tjere qe i duan do ti hapim.

Per sa i perket sygjerimit te Lunatices: Ti s'ke nevoje per sygjerime pasi je vete moderatore aty, keshtuqe mund ti spostosh ato postime apo tema qe s'kan lidhje me rubriken!. Ose ti bashkosh te gjitha ne nje teme
" Gossip reth kengetareve " , apo ku di une... Me pak fjale e ke vete ne dore ;)
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 15, 2009, 08:10:11 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #42 Me: Shkurt 15, 2009, 08:00:57 MD »
I bashkova un tani....te gjitha.... [bigok]

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #43 Me: Shkurt 15, 2009, 08:08:01 MD »
Ok Luxor!
Une mendova per rubrike te re duke qene se thashetheme behen rreth personave te fushave te ndryshme.
Per me teper une nuk bej dot zhvendosje nga rubrika ne rubrike duke qene se s'jam mod. te chit chati, po gjithsesi, zgjidhje eshte dhe ajo qe thua ti.
faraway, so close!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #44 Me: Shkurt 15, 2009, 08:32:01 MD »
Ose mund te kontaktosh direkt personat qe hapin keto tema dhe tu besh te ditur qe ajo rubrike eshte per te tjera gjera... Ose tek e fundit ti eliminosh :). Domethen ke shume opcione...

E drejte ajo e spostimit.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.