Autori Tema: RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE  (Lexuar 12824 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #15 Me: Shkurt 17, 2008, 06:12:41 MD »
Per mendimin tim ariel, postime mbi antarktiden dhe lajme mbi shkrirjen e akujve mund ti shkruash tek " Informacioni "

Ketu eshte rubrika: http://www.nastradini.com/Forumi/index.php?board=35.0

Megjithate nese nuk e shihni te arsyeshme me thoni.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #16 Me: Shkurt 17, 2008, 06:40:53 MD »
Dhe una mendoj qe "Informacioni" permbledh cdo lloj tematike informuese.
Po behen shume rubrika...
Sorry nese po gabohem, pasi me pelqejne rubrikat e temat sa me kompakte...
Ky thjesht mendimi im...
:-)

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #17 Me: Shkurt 26, 2008, 05:26:46 MD »
Mendoj se temat e forumit duhen ven pak ne rregull. Une sapo spostova nga chit-chati  dy tema ditelindjesh dhe i dergova tek pershendetje dhe urime. Nqs ndonjerit nuk i pelqen kjo ide mund ti dergoj ku ishin prape, s'ka problem . Por do ishte me e lehte per t'i kontrolluar temat ne rubriken e duhur, poashtu dhe per anetaret e forumit nqs do kerkonin nje subjekt domethens do e kishin me te lehte ta gjenin se sa te kerkojn te gjithe forumin nga e para.

 
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #18 Me: Mars 18, 2008, 06:20:47 MD »
Mendoj qe tek "Humori", mungon nenforumi kushtuar vec barcoletave te Nastradinit, qe duhet te vije para nenforumeve te tjera, meqe jemi
"Forumi Nastradini".
Kur hyn ne
Nastradini.com,
si minimum te shkon mendja, te gjesh 1 nenforum, me barcoletat e pafund te 
Nastradinit, pasi 1 teme s'mjafton.
Por shume tema reth tij, sa ketu sa atje, sikur s'ka lezet.
Ketu eshte shtepia e Nastros,
t'pakten 1 dhome me vete i takon. ;-)

Nese iu duket interesant, sugjerimi, flm!
Nese jo, flm per vemendjen!!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #19 Me: Mars 18, 2008, 08:21:41 MD »
Mendoj qe tek "Humori", mungon nenforumi kushtuar vec barcoletave te Nastradinit, qe duhet te vije para nenforumeve te tjera, meqe jemi
"Forumi Nastradini".
Kur hyn ne
Nastradini.com,
si minimum te shkon mendja, te gjesh 1 nenforum, me barcoletat e pafund te 
Nastradinit, pasi 1 teme s'mjafton.
Por shume tema reth tij, sa ketu sa atje, sikur s'ka lezet.
Ketu eshte shtepia e Nastros,
t'pakten 1 dhome me vete i takon. ;-)

Nese iu duket interesant, sugjerimi, flm!
Nese jo, flm per vemendjen!!

OK.  me  shkronja  te  arta  bile  :D

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #20 Me: Mars 18, 2008, 09:41:56 MD »
Vielen Dank...
per opinionin tend,
meine
Sacher Torte...
;-)

Jashtë Linjë Sali_Berisha

 • Jam i nershem.
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 15
 • Popullariteti: 1
 • Jam aq Gomar sa qe mendoj se jam seksi si ky siper
  • Pa dyshim
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #21 Me: Mars 27, 2008, 06:01:59 MD »
Po pa dyshim qe ai mungon. Po baheni edhe nji per mue, ju du shum.
SKA MA TE NERSHEM SE UNE. UNE JU THASHE QE PO JU VJEDH CKA MUTIN DONI MA???

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #22 Me: Prill 16, 2008, 04:56:16 MD »
Po pa dyshim qe ai mungon. Po baheni edhe nji per mue, ju du shum.

Meriton me shume se nje ti. ( sharje ama) .

Per ate nenforumin kushtuar vec barsoletave te nastradinit dakort jam me ju siper.
Une ndonje teme per aktualitetin dhe politiken do sygjeroja.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #23 Me: Prill 17, 2008, 06:10:18 MD »
Une mendoj qe po te futim edhe politike ne forum do fillojme te percahemi dhe te kalojme ne banalitet .... megjithate do vendosim dhe shikojme ja vlen apo jo !

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #24 Me: Prill 19, 2008, 02:18:45 PD »
Mendimi im  te mos fusim politike ktu.Forumi po shkon shume bukur dhe pa politiken :) Ne shqipetaret e kemi qef me u kap per llafi kot se koti :)
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Xhulian

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 155
 • Popullariteti: 0
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #25 Me: Prill 23, 2008, 03:31:59 MD »
Politika terheq sepse shqiptaret per llafe dhe politike rrojne.

" Burrat ne korije lozin kuvendojne, pika qe su bije se nga grate rrojne. "

Mbajeni larg politiken, Shqiptari ka nevoje per diktature, mos te kete te drejte te hapi gojen, sepse eshte nga natyra llafazan.

« Redaktimi i Fundit: Prill 23, 2008, 03:35:44 MD nga Xhulian »
Empty spaces - what are we living for?
Abandoned places - I guess we know the score..
On and on!
Does anybody know what we are looking for?

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #26 Me: Maj 30, 2008, 07:36:48 MD »
QOFSHA E GABUAR POR PASHE SE MUNGON RUBRIKA DASHURIA ...
PASHE RUBRIKEN ZONE E KUQE POR ESHTE VETEM PER SEXIN DHE MENDOJ SE SKA TE BEJE FARE ME DASHURINE ....
NE RUBRIKEN DASHURIA MUND TE SHTJELLOHEN TEMA NGA ME TE NDRYSHMET.......
MENDOJENI NJE HERE  ;) ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #27 Me: Nëntor 21, 2008, 09:24:22 PD »
DOJA  TE  HAPJA  NJE  TEME ---  ARTI  GOTHIC.

POR  NUK  GJETA  KU  TA  HAPJA.

 E  PASHE TE NEVOJSHME  TE  PROPOZOJA  QE  TE  HAPET  NJE  RUBRIKE  ME  VETE  PER  ARTIN.

"PIKTURAT  DHE  SKULPTURAT " ---  ATY  TE  HAPEN  TEMA  PERKATESE  SI DHE  PER   FIGURA  TE  SHQUARA  PER  ARTIN.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #28 Me: Janar 24, 2009, 02:44:37 MD »
Kam  nje  propozim.

Sikur  te  hapim  edhe  -Kendin  e  femijeve.-  Sot  e  ndjeva  shume  te  nevojshme.

Si  rubrike,  dhe  te  permblidhen  shume  tema  femijesh, sepse  shume  prej  nesh  jemi  me  femije  dhe  na  ndihmon  shume  [smiley1].

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
RUBRIKA DHE TEMA QE MUNGOJNE
« Pergjigju #29 Me: Janar 24, 2009, 02:49:43 MD »
Edhe nga ana ime qendron kerkesa ne fuqi  :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(