Autori Tema: po ti hiqe se lam nom  (Lexuar 13677 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Propozim qe ka tbej me tgjith ju qe keni vu fotot ktu important lexojeni :)
« Pergjigju #60 Me: Qershor 17, 2008, 03:53:14 PD »
he se ve dot blerinda ;D :P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Propozim qe ka tbej me tgjith ju qe keni vu fotot ktu important lexojeni :)
« Pergjigju #61 Me: Qershor 17, 2008, 03:55:51 PD »
he jo  ;D
sala ka ego per te me ber reklame gratis pse mos perfitoj nga fakti per tu ber e njohur?  :P ;)

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Propozim qe ka tbej me tgjith ju qe keni vu fotot ktu important lexojeni :)
« Pergjigju #62 Me: Qershor 17, 2008, 03:58:27 PD »
shume mire dhe ti perfito pak nga rasti qe i ke falas reklamat :D

duhen shfrytzuar rastet seste vin me :P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Propozim qe ka tbej me tgjith ju qe keni vu fotot ktu important lexojeni :)
« Pergjigju #63 Me: Qershor 17, 2008, 04:05:58 PD »
kujt i thua.. :D
si kto raste 1 her ne jet te vijn  ;D rroft sala rrofte nena parti  O0

Jashtë Linjë sala

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1241
 • Popullariteti: 10
Propozim qe ka tbej me tgjith ju qe keni vu fotot ktu important lexojeni :)
« Pergjigju #64 Me: Qershor 27, 2008, 09:56:12 MD »
bleri ri dreq mcove kot me pa fotot ku e ke ate gjysm cici mi dreq
here tjeter mjep edhe linkun e postit
do ti ee me tbo rreklame po si jo mi ta boj kur tmor pc e ri ka ca programe dj amoooooon o zot se ky si ma dot se kto qe kom une jon programe amatoresh
vari leshte mdimer mdimer  ;)

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Propozim qe ka tbej me tgjith ju qe keni vu fotot ktu important lexojeni :)
« Pergjigju #65 Me: Korrik 09, 2008, 08:44:28 MD »
ja edhe une nje propozim....... mendoj se ne qdo Postim qe e ben Anetari te fitoje Poena....dhe sipas poenave ti behet rritja Graduale me Yjet !!!! kjo do e shtyj anetarin te postoj me shume....do ishte me mire...rrespekt klm...

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Propozim qe ka tbej me tgjith ju qe keni vu fotot ktu important lexojeni :)
« Pergjigju #66 Me: Korrik 09, 2008, 09:19:29 MD »
ja edhe une nje propozim....... mendoj se ne qdo Postim qe e ben Anetari te fitoje Poena....dhe sipas poenave ti behet rritja Graduale me Yjet !!!! kjo do e shtyj anetarin te postoj me shume....do ishte me mire...rrespekt klm...

Keshtu funksionon forumi. Yjet shtohen sipas postimeve :)

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Propozim qe ka tbej me tgjith ju qe keni vu fotot ktu important lexojeni :)
« Pergjigju #67 Me: Korrik 09, 2008, 10:02:21 MD »
ja edhe une nje propozim....... mendoj se ne qdo Postim qe e ben Anetari te fitoje Poena....dhe sipas poenave ti behet rritja Graduale me Yjet !!!! kjo do e shtyj anetarin te postoj me shume....do ishte me mire...rrespekt klm...

Keshtu funksionon forumi. Yjet shtohen sipas postimeve :)

une mendova qe per qdo postim te fitohen poena...p.sh po te jete postimi me me shume fjale te fitohen poena me shume...po te jete vetem fjal..me pak....ndoshta e kupton se cdua te them...por neyse ju e dini me mire se cboni ketu...:D

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Propozim qe ka tbej me tgjith ju qe keni vu fotot ktu important lexojeni :)
« Pergjigju #68 Me: Korrik 10, 2008, 11:26:27 MD »
Nuk e di cfar jan poenat..

Por nuk besoj se nje postim mund te vleresohet vetem nga numri fjaleve.

Shpesh here mund te ndodhi qe nje postim i shkurter te ket me shume kuptim se sa nje hartim.


Shume postime te shkurtera qe ke bere ti i kam vleresuar andej nga Interneti ;)

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Propozim qe ka tbej me tgjith ju qe keni vu fotot ktu important lexojeni :)
« Pergjigju #69 Me: Korrik 29, 2008, 12:29:25 PD »
Kush eshte mondiana ore ketu te videoja  ???? ;D

AAHAHAHAHAHHAAHH ishte kur ka qen e re tani eshte prish pak ;D ;D ;D