Autori Tema: PROPOZIM I HAPUR...  (Lexuar 2692 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
PROPOZIM I HAPUR...
« Me: Qershor 10, 2011, 09:28:36 MD »
Cuna a po e zhdukni si opsion kete POPULLARITETIN ,,, se na merziti ngri e ul skemi pune tjeter ne :P

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
PROPOZIM I HAPUR...
« Pergjigju #1 Me: Qershor 10, 2011, 09:31:12 MD »
Bea ti ca ke me shum qef
T'ua ngresh apo T'ua ulesh :P :P :P

ihihihihihihihiihihihihi
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
PROPOZIM I HAPUR...
« Pergjigju #2 Me: Qershor 10, 2011, 09:31:57 MD »
Bea ti ca ke me shum qef
T'ua ngresh apo T'ua ulesh :P :P :P

ihihihihihihihiihihihihi
Tjua ul  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
PROPOZIM I HAPUR...
« Pergjigju #3 Me: Qershor 10, 2011, 09:35:09 MD »
Bea ti ca ke me shum qef
T'ua ngresh apo T'ua ulesh :P :P :P

ihihihihihihihiihihihihi
Tjua ul  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

 [clap3]  [clap3]  [clap3]
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.