Autori Tema: Nje rubrike ose nenforum per Studentet?  (Lexuar 4267 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë _ela_

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1294
 • Popullariteti: 5
Nje rubrike ose nenforum per Studentet?
« Pergjigju #15 Me: Maj 27, 2009, 11:57:45 PD »
Kjo tema ketu duhet me te vertet....Jo vetem per maturantet por sot me karten e Bolonjes shumica e studenteve po synojne per +1 ose +2 per jashte Shqiperise .Sdo ishte keq qe kush nga antaret qe studion jashte psh ne it ..te na jepte ndonje informacion me teper psh na njifet ne tre vitet qe bejme ne shqiperi?...Kemi apo jo te drejt te shkojme jashte per master....Besoj se kjo teme eshte mjaft interesante...jane shume njerez te interesuar per keto gjera....dhe informacioni per fat te keq nuk eshte i shumte...
Talenti krijohet ne vetmi...Karakteri ne shoqeri!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Nje rubrike ose nenforum per Studentet?
« Pergjigju #16 Me: Shtator 18, 2009, 03:53:29 MD »
Me vertete nuk u hap qe nuk u hap kjo rubrika.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Nje rubrike ose nenforum per Studentet?
« Pergjigju #17 Me: Shtator 18, 2009, 04:13:11 MD »
po pra

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Nje rubrike ose nenforum per Studentet?
« Pergjigju #18 Me: Shtator 19, 2009, 12:30:26 MD »
Kjo tema ketu duhet me te vertet....Jo vetem per maturantet por sot me karten e Bolonjes shumica e studenteve po synojne per +1 ose +2 per jashte Shqiperise .Sdo ishte keq qe kush nga antaret qe studion jashte psh ne it ..te na jepte ndonje informacion me teper psh na njifet ne tre vitet qe bejme ne shqiperi?...Kemi apo jo te drejt te shkojme jashte per master....Besoj se kjo teme eshte mjaft interesante...jane shume njerez te interesuar per keto gjera....dhe informacioni per fat te keq nuk eshte i shumte...

Po kush i di keto informacione para 4 vitesh kur erdha une nuk kishte sistem bolonje ........

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Nje rubrike ose nenforum per Studentet?
« Pergjigju #19 Me: Shtator 19, 2009, 12:31:06 MD »
Si mund ta vendosim titullin e rubrikes dhe ku duhet vendosur? apo mjafton nje nenforum ?

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Nje rubrike ose nenforum per Studentet?
« Pergjigju #20 Me: Shtator 19, 2009, 02:18:47 MD »
me mire rubrike se nenforum nuk ke se ku me vendos veten tek rinia shqiptare...

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Nje rubrike ose nenforum per Studentet?
« Pergjigju #21 Me: Shtator 19, 2009, 06:31:30 MD »
Kjo tema ketu duhet me te vertet....Jo vetem per maturantet por sot me karten e Bolonjes shumica e studenteve po synojne per +1 ose +2 per jashte Shqiperise .Sdo ishte keq qe kush nga antaret qe studion jashte psh ne it ..te na jepte ndonje informacion me teper psh na njifet ne tre vitet qe bejme ne shqiperi?...Kemi apo jo te drejt te shkojme jashte per master....Besoj se kjo teme eshte mjaft interesante...jane shume njerez te interesuar per keto gjera....dhe informacioni per fat te keq nuk eshte i shumte...

me sa di une sistemi i bolognes njihet ma nuk jam e sigurte 100% sepse me duket se kete vit jane laureuar te paret me karten e bolognes atje; duhet te informohesh me mire tek nje noter qe merret enkas me dokumentat per jashte shtetit, mendoj se ato do te jepnin informazionin e duhur qe kerkon ela 

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!