Autori Tema: Nje nenrubrike per arkitekturen?  (Lexuar 4414 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nje nenrubrike per arkitekturen?
« Pergjigju #15 Me: Dhjetor 05, 2009, 08:02:45 MD »
Kurse  frazen e arkitekures do ta vendosja:
Arti i ndertimit, ku hershmeria e moderniteti rrefen bukuri, fortesi e funksionalitet.
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Nje nenrubrike per arkitekturen?
« Pergjigju #16 Me: Dhjetor 06, 2009, 01:37:48 PD »
Done.

Meqe ra fjala arkitekte je ti? apo studion per tu bere?
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nje nenrubrike per arkitekturen?
« Pergjigju #17 Me: Dhjetor 06, 2009, 10:55:17 PD »
Jo une jam ne shkolle te mesme, por kam synim per te studiuar per arkitekture
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Nje nenrubrike per arkitekturen?
« Pergjigju #18 Me: Dhjetor 07, 2009, 01:41:48 PD »
Suksese.

Tema mbyllet.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.