Autori Tema: Nje Ide .  (Lexuar 5988 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Nje Ide .
« Pergjigju #15 Me: Maj 13, 2009, 11:34:16 PD »
Pershendetje dhe Gezuar vitin e ri 2008.

Kam ne mendim te hapim nje kategori tjeter, me titull : " Shkencat Ekzakte " ( mund te jete edhe ndryshe).
Ketu do te fusim " Matematiken " dhe " Fiziken" ( megjithese  kjo e fundit s'jam i bindur qe eshte shkence ekzakte, ndoshta duhet nderuar titulli kategorise). 

Gjithashtu gjeja qe me pelqen me shume eshte qe brenda ksaj Kategorie te hapim nje teme:

" Lojra dhe Probleme " - e cila do te permbaj lojra matematike dhe fizike dhe probleme, per te cilat duhet vrare pak truri per pergjigje. ( Jo lojra chit chati pra, por dicka serjoze).

Gjithashtu edhe nje rubrike:
" Kuriozite " - Kuriozitet e shkences jan vertete pa funde, mendoj se do te ishte dicka e dobishme per te gjithe.

Pres mendimet, korigjimet dhe sygjerimet tuaja.
 Ide shum e mire ndoshta ketu mesoj pak per matematik edhe Fizike sepse kurr skom pas lidhje me dy kto lende. [smiley1] [smiley1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nje Ide .
« Pergjigju #16 Me: Maj 14, 2009, 04:30:26 MD »
Jo chit-chat se perndryshe do jem i detyrurar tju fshi postimet...
Dhe ti Borxiloku caktivizo CAPS/LOCK kur poston...

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Nje Ide .
« Pergjigju #17 Me: Maj 14, 2009, 07:28:15 MD »
Jo chit-chat se perndryshe do jem i detyrurar tju fshi postimet...
Dhe ti Borxiloku caktivizo CAPS/LOCK kur poston...

ju kuptova juve marrje .......na falni per gabimin .......
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Nje Ide .
« Pergjigju #18 Me: Maj 17, 2009, 07:51:56 MD »
Ide: ose propozim me mire..propozoj Sibora motd tek Erotika:D
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nje Ide .
« Pergjigju #19 Me: Maj 17, 2009, 09:30:55 MD »
Sa te zgjut qe paskeni qene mer zot...Gjith ide jeni  :D

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Nje Ide .
« Pergjigju #20 Me: Maj 18, 2009, 02:45:18 MD »
Ide: ose propozim me mire..propozoj Sibora motd tek Erotika:D
bashkohem dhe une me mendimin e  security.....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .