Autori Tema: Ndryshimet e reja ne forum.  (Lexuar 16326 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #75 Me: Mars 19, 2011, 01:38:45 MD »
Toshe varet si e shef ti kuptimin e dickaje . Ndryshimet behen per tu pershtatur kohes ;)

 

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #76 Me: Mars 19, 2011, 05:02:42 MD »
 [excited] [excited] [excited] Mua me pelqen pamja,mahnitese,spektakolare,sgjej fjale per ta pershkruar.Prandaj e meritoni voten time tek opsioni "kot"  [laugh1] [laugh1]  <muskul>


A te keqen un ty mariel.nxirre luanin<muskul>  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #77 Me: Mars 19, 2011, 05:04:22 MD »
[excited] [excited] [excited] Mua me pelqen pamja,mahnitese,spektakolare,sgjej fjale per ta pershkruar.Prandaj e meritoni voten time tek opsioni "kot"  [laugh1] [laugh1]  <muskul>


A te keqen un ty mariel.nxirre luanin<muskul>  [laugh1] [laugh1]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #78 Me: Mars 19, 2011, 09:28:23 MD »
---
« Redaktimi i Fundit: Mars 25, 2011, 02:36:44 MD nga L3O »

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #79 Me: Mars 21, 2011, 01:50:14 MD »
Une perhere qahem kur ka ndryshime, keshtu qe edhe ky version nuk me pelqen. Por he se do mesohem!

Me teper se ngjyrat, logot apo ku di une çfare ju keshilloj te ndryshoni urgjentisht madhesine e shkronjave.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #80 Me: Mars 23, 2011, 02:39:06 MD »
ju keshilloj te ndryshoni urgjentisht madhesine e shkronjave.

Se shpejti do i zmadhojme nje cike pasi e gjeta ku dhe si ndryshohet madhesia... ;)

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #81 Me: Mars 23, 2011, 02:46:06 MD »
ju keshilloj te ndryshoni urgjentisht madhesine e shkronjave.

Se shpejti do i zmadhojme nje cike pasi e gjeta ku dhe si ndryshohet madhesia... ;)

Mund te ndryshohet edhe vet.  Tek mozilla e con ne, Tools-Opsions-Content dhe zgjedh llojin e shkrimit dhe madhesine
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #82 Me: Mars 23, 2011, 02:50:26 MD »
Se shpejti do i zmadhojme nje cike pasi e gjeta ku dhe si ndryshohet madhesia... ;)
Mund te ndryshohet edhe vet.  Tek mozilla e con ne, Tools-Opsions-Content dhe zgjedh llojin e shkrimit dhe madhesine

Jo te gjithe dine si te bejne ndryshime te tilla... me mire do ishte te jete ne default per te gjithe perdoruesit... se ankohen pastaj!

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #83 Me: Mars 23, 2011, 03:06:25 MD »
ju keshilloj te ndryshoni urgjentisht madhesine e shkronjave.

Se shpejti do i zmadhojme nje cike pasi e gjeta ku dhe si ndryshohet madhesia... ;)

Mund te ndryshohet edhe vet.  Tek mozilla e con ne, Tools-Opsions-Content dhe zgjedh llojin e shkrimit dhe madhesine
[blinkyeye]WoW [blinkyeye]

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #84 Me: Mars 23, 2011, 03:07:03 MD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #85 Me: Mars 24, 2011, 12:58:03 MD »
ju keshilloj te ndryshoni urgjentisht madhesine e shkronjave.

Se shpejti do i zmadhojme nje cike pasi e gjeta ku dhe si ndryshohet madhesia... ;)

Mund te ndryshohet edhe vet.  Tek mozilla e con ne, Tools-Opsions-Content dhe zgjedh llojin e shkrimit dhe madhesine

Une perdor Google chrome dhe nuk e kam vere re fare nese mund ta bej apo  jo. Siç tha n00b ka nga ata qe nuk dine keshtu do ishte me mire nje ndryshim i pergjithshem.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #86 Me: Mars 24, 2011, 02:00:16 MD »
Mjafton te shtypesh " Ctrl + " ( pra mban shtypur butonin CTRL dhe shtyp  + ). Mund ta zmadhosh sa te duash duke vazhduar te shtypesh +. Per ta zvogeluar mjafton te besh  " Ctrl  - ". Kjo vlen ne çdo browser.

Megjithate n00b po i zmadhove dote ti do te ishte me mire. Mua me eshte prishur linja e internetit qe te shtunen qe shkoje kur beri kohe e keqe por ende s'po vijne ta rregullojne ata te vodaonit, kshuqe per momentin jam pa internet.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #87 Me: Mars 24, 2011, 02:03:30 MD »
Kete e dijm qe moti Luxor pse se thoje me pare apo prisje ta gjejm vet ne se si behet...gjithsesi prap jam me ate pamjen qe ishte me pare forumi..ishte dicka me bukur se kjo...me keet s'pajtohem dot sme pelqen  [embarrased1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #88 Me: Mars 24, 2011, 02:04:55 MD »
Kete e dijm qe moti Luxor pse se thoje me pare apo prisje ta gjejm vet ne se si behet...gjithsesi prap jam me ate pamjen qe ishte me pare forumi..ishte dicka me bukur se kjo...me keet s'pajtohem dot sme pelqen  [embarrased1]

Donche do mesohesh. Keshtu na thane edhe neve kur ndryshuan pamjen para ca vitesh.  [grin1]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Re: Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #89 Me: Mars 24, 2011, 02:07:39 MD »
Shume e veshtire Mistrece por shpresojm pastaj sa here shoh kshtu forumin sme behet te futem ketu [confused4]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥