Autori Tema: Ndryshimet e reja ne forum.  (Lexuar 15629 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #105 Me: Maj 18, 2011, 11:19:31 MD »
papappapapppapa cpaskeni qene ju te KQZ ore sa shpejt i manipulut votat
ahahahahahahhahaahha dolen se me shume e pelqekan se sa se pelqekan  [laugh1] [laugh1]
hehehehheh te tregohemi pakez serioz
te ngreje gishtin kush se pelqen
jo mer jahu kshu i bi me votu kot se me shume po na dalin VOTA sesa VOTUES hahhahahahhahahaahhah
Ju rujte zoti ishalla kudo si jeni se per vota sja thekim hic ne  [bigok]
Qeveria juj ....une si pjestare e ksaj qeverrie votoj e kom votu kundra faqes
n00b te jap llogari para qytetarve te thejeshte te lagjes se forumit [tongue3]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #106 Me: Maj 19, 2011, 11:57:44 MD »
papappapapppapa cpaskeni qene ju te KQZ ore sa shpejt i manipulut votat
ahahahahahahhahaahha dolen se me shume e pelqekan se sa se pelqekan  [laugh1] [laugh1]
hehehehheh te tregohemi pakez serioz
te ngreje gishtin kush se pelqen
jo mer jahu kshu i bi me votu kot se me shume po na dalin VOTA sesa VOTUES hahhahahahhahahaahhah
Ju rujte zoti ishalla kudo si jeni se per vota sja thekim hic ne  [bigok]
Qeveria juj ....une si pjestare e ksaj qeverrie votoj e kom votu kundra faqes
n00b te jap llogari para qytetarve te thejeshte te lagjes se forumit [tongue3]
Kjo  eshte  puciste   kjo  do te  dhunoj  istitucionet ,,,ka shtet  ketuuuuuuuuu [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #107 Me: Maj 20, 2011, 02:15:48 MD »
Kush dhunon institucionet shteterore...do perballet me rreptesine e ligjit.... Ka thene Krrieministri  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Mu m'pelqen per vete [peace2] [peace2]
Na esht bo forumi si fringo  [grin1] [grin1] [cheers]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #108 Me: Maj 21, 2011, 01:30:08 MD »
papappapapppapa cpaskeni qene ju te KQZ ore sa shpejt i manipulut votat
ahahahahahahhahaahha dolen se me shume e pelqekan se sa se pelqekan  [laugh1] [laugh1]
hehehehheh te tregohemi pakez serioz
te ngreje gishtin kush se pelqen
jo mer jahu kshu i bi me votu kot se me shume po na dalin VOTA sesa VOTUES hahhahahahhahahaahhah
Ju rujte zoti ishalla kudo si jeni se per vota sja thekim hic ne  [bigok]
Qeveria juj ....une si pjestare e ksaj qeverrie votoj e kom votu kundra faqes
n00b te jap llogari para qytetarve te thejeshte te lagjes se forumit [tongue3]
Kjo  eshte  puciste   kjo  do te  dhunoj  istitucionet ,,,ka shtet  ketuuuuuuuuu [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[laugh1]  O shtet te hengsha veshin.  [laugh1]
Ore mu sme pelqen hic. :o Po MP-te e mia njehere qe me jane fshire ku jane?  [grosecolere] Se kam pasur ne MP- shtate faqe vetem me fotot e anetareve dhe te gjitha me qenkan fshire.  [laugh1]
Hajde tashi te gjithe para zyres se luxit, se edhe per ndryshime ia la fajet n00b-it se e gjente me te vogel ate dhe... [rlmao]
« Redaktimi i Fundit: Maj 21, 2011, 01:33:16 MD nga ஜKamikazjaஜ »

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #109 Me: Maj 23, 2011, 12:21:01 PD »
Kush dhunon institucionet shteterore...do perballet me rreptesine e ligjit.... Ka thene Krrieministri  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Mu m'pelqen per vete [peace2] [peace2]
Na esht bo forumi si fringo  [grin1] [grin1] [cheers]
Madam kur  thua  fringo? e ke fjalen per  marken  e  njohur te  frigoriferve [prankster] [prankster]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #110 Me: Maj 23, 2011, 05:38:26 MD »
Kush dhunon institucionet shteterore...do perballet me rreptesine e ligjit.... Ka thene Krrieministri  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Mu m'pelqen per vete [peace2] [peace2]
Na esht bo forumi si fringo  [grin1] [grin1] [cheers]
Madam kur  thua  fringo? e ke fjalen per  marken  e  njohur te  frigoriferve [prankster] [prankster]

ene ti o cen ma fute  [blinkyeye] [blinkyeye]


 [laugh1] [laugh1] [laugh1] korabo ko ko mori fund emri me mbeti puçiste po ja e marr qivirine ja plas hahahahaahhhaha do ua shkul nga thojte
ndaj spo hy shpesh se po merrem me rregullimin  eplanit ..plan marshall qe thua ti hihihihihiihiihihiiih


kamikazja me jep nje dore dhe ajo  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
ecc kamiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ne greveb para zyres se luxit bile bile dhe para zyres se klones  [laugh1] [laugh1] [teethsmile]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #111 Me: Maj 25, 2011, 10:07:17 MD »
Nje gje kam vene re une ,nuk eshte me shenja dalluese ,femer ,mashkull.Tani i bie te pyesim te gjithe antaret cfare seksi kane   [laugh1]
Dhe ndonje munde te pergjigjet " Me dite varet si hecen "  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #112 Me: Maj 25, 2011, 10:10:06 MD »
Nje gje kam vene re une ,nuk eshte me shenja dalluese ,femer ,mashkull.Tani i bie te pyesim te gjithe antaret cfare seksi kane   [laugh1]
Dhe ndonje munde te pergjigjet " Me dite varet si hecen "  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

 [rlmao] [rlmao]

O tkeqen e syrit tat qe mi ve re kto gjera
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #113 Me: Maj 25, 2011, 10:18:02 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Shumicen i njohim ,po jane kto prurjet e reja qe na vene ne dyshime ,hedh syte te shikosh ,roze ose blu dhe cte shohesh  :o :o :o
ska asgje  :o :o  dhe te hipin dyshimet mi ,si ta therrasesh tjetrin / tjetren  [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #114 Me: Maj 25, 2011, 10:21:00 MD »
[rlmao] [rlmao] [rlmao]
Shumicen i njohim ,po jane kto prurjet e reja qe na vene ne dyshime ,hedh syte te shikosh ,roze ose blu dhe cte shohesh  :o :o :o
ska asgje  :o :o  dhe te hipin dyshimet mi ,si ta therrasesh tjetrin / tjetren  [rlmao] [rlmao]

Tani ti goce kto gjera   zgjidhen shum shpejt me an te avatarit,  gjith cunat psh tvendosin ndonje or  [laugh1]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #115 Me: Maj 25, 2011, 10:22:08 MD »
Ti thua te vras trurin une?  [fool] [fool]
Jo mi e dua ashiqare aty  [bodybuilding]  ;D

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #116 Me: Maj 29, 2011, 01:16:44 MD »
@SH.B ..ha ha haaaaaaaaaaaaaaa..me intereson pse pikerishte ti e ke verejtur kte punen e gjinise se ! [rlmao] ose shkurt pse te interesoka ty [laugh1] [laugh1] [laugh1]...COOOOL

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #117 Me: Maj 29, 2011, 06:34:49 MD »
@SH.B ..ha ha haaaaaaaaaaaaaaa..me intereson pse pikerishte ti e ke verejtur kte punen e gjinise se ! [rlmao] ose shkurt pse te interesoka ty [laugh1] [laugh1] [laugh1]...COOOOL
SHB kam sy vigjilente une jo dokudo  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Ka pas prurje te reja ne forum ,dhe interesante ,isha kurioze te dija ca ishin  ;D

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #118 Me: Maj 30, 2011, 10:23:23 MD »
Akoma  dua  forumin e vetjer back!  [angry3]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Ndryshimet e reja ne forum.
« Pergjigju #119 Me: Maj 30, 2011, 10:45:35 MD »
Akoma  dua  forumin e vetjer back!  [angry3]
Prit e enderro por mos shpreso  [rlmao] [rlmao]