Autori Tema: Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)  (Lexuar 2779 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)
« Pergjigju #1 Me: Tetor 01, 2009, 11:22:18 MD »
Kjo vlen vetem per "Webmasterin" e faqes ;)

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)
« Pergjigju #2 Me: Tetor 01, 2009, 11:22:39 MD »
Po po i kemi pare grupi.

Por nese i sheh me vemendje jan te gjitha per ate " No Nastradini, No Party " , nuk eshte error tamam.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)
« Pergjigju #3 Me: Tetor 01, 2009, 11:25:40 MD »
Uhm tani i pashe keto. Do i hedhim nje sy sapo te mundemi.

Shyqyr qe browseri interpreton C'dogje :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)
« Pergjigju #4 Me: Tetor 01, 2009, 11:27:12 MD »
Eh te shtin icik fryken me thon te drejten kur e shef kshu 246 me te ik pini ;) . Don 1 furr buke me u mor me ato :p

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)
« Pergjigju #5 Me: Tetor 01, 2009, 11:29:18 MD »
Po po i kemi pare grupi.

Por nese i sheh me vemendje jan te gjitha per ate " No Nastradini, No Party " , nuk eshte error tamam.

Te ishte error tamom nuk do kisha mundesi me hap temen tani .. kto jan errore sa me te hap pun jan o thojzat o prezjet ose pikat  p.sh sic e pe dhe vet /> </p></td>

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)
« Pergjigju #6 Me: Tetor 01, 2009, 11:31:13 MD »
Po po mendova se po flisje per dicka tjeter :). Eh do pak sy ajo, sbehet naten, megjithese duke ditur rrjeshtat i gjen shpejte por une nuk kam nerva tani :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)
« Pergjigju #7 Me: Tetor 01, 2009, 11:33:54 MD »
Haha e mar me mend se as un sdo kisha nerva jo per gjo ;) , Naten

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)
« Pergjigju #8 Me: Tetor 01, 2009, 11:41:06 MD »
Haha e mar me mend se as un sdo kisha nerva jo per gjo ;) , Naten

Naten dhe rrofsh :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)
« Pergjigju #9 Me: Tetor 01, 2009, 11:44:54 MD »
Asgjë

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)
« Pergjigju #10 Me: Tetor 02, 2009, 07:44:07 MD »
Dj vete e ke punuar kete avatarin?

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)
« Pergjigju #11 Me: Tetor 02, 2009, 09:23:59 MD »
Jo jo akoma jam rruges duke e mesuar per ta ber dicka te till, se kam mesuar akoma 3D Max :( . Kur ta mesoj do te shkruj emrin "Nastradini" si ai shkrim :p

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)
« Pergjigju #12 Me: Tetor 04, 2009, 05:01:43 MD »
Jo jo akoma jam rruges duke e mesuar per ta ber dicka te till, se kam mesuar akoma 3D Max :( . Kur ta mesoj do te shkruj emrin "Nastradini" si ai shkrim :p

Ben kurs ti apo meson vete me video tutorial?

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)
« Pergjigju #13 Me: Tetor 04, 2009, 05:52:31 MD »
Jo jo akoma jam rruges duke e mesuar per ta ber dicka te till, se kam mesuar akoma 3D Max :( . Kur ta mesoj do te shkruj emrin "Nastradini" si ai shkrim :p

Ben kurs ti apo meson vete me video tutorial?

Te dyaja variantet i praktikoj nastro :) .  Design Akademi "WeDesign"  ;)

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Nastrradini Ping error = 246 Errors, 3 warning(s)
« Pergjigju #14 Me: Nëntor 06, 2009, 01:04:16 MD »
Congratulations

The document located at <http://www.nastradini.org/Forumi/index.php> was successfully checked as XHTML 1.0 Transitional. This means that the resource in question identified itself as "XHTML 1.0 Transitional" and that we successfully performed a formal validation using an SGML, HTML5 and/or XML Parser(s) (depending on the markup language used).

E kemi sistemuar tani dj :)