Autori Tema: Kujdes\\\  (Lexuar 5658 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kujdes\\\
« Pergjigju #30 Me: Maj 19, 2010, 10:42:43 MD »
Nuk jane viruse, te pakten keto qe po regjistrohen keto dite...

Ata jane programe Spamues, termi teknik Spambot, regjistrohen neper forume per te bere reklama (te panevojshme)

Nese dikush klikon, shkarkon gjera qe ata thone, ata fitojne leke ose ndoshta mund te jene programe te demshme per pc tuaj.

Po regjistrohen pasi jane bere disa ndryshime ne proceduren e regjistrimit te anetareve te rinj dhe tani per momentin e kane te lehte te regjistrohen, ne po merremi me kete gje dhe se shpejti do gjejme nje menyre per ti evituar keto regjistrime vend e pa vend!

Mund te demtoj kete web apo Pc tone personale....dmth keto viruse?

Donche nese jane viruse normalisht qe te demtojne pc... por keto qe po postojne tek forumi yne nuk jane viruse jane thjesht reklama, dhe duhen fshire sapo te postojne dhe vendosen ne ban... nese nuk ka supreme apo admin per ti vene ne ban fshijuni postimet dhe dergoni emrat me pm tek une...

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Kujdes\\\
« Pergjigju #31 Me: Maj 19, 2010, 10:44:08 MD »
Nuk jane viruse, te pakten keto qe po regjistrohen keto dite...

Ata jane programe Spamues, termi teknik Spambot, regjistrohen neper forume per te bere reklama (te panevojshme)

Nese dikush klikon, shkarkon gjera qe ata thone, ata fitojne leke ose ndoshta mund te jene programe te demshme per pc tuaj.

Po regjistrohen pasi jane bere disa ndryshime ne proceduren e regjistrimit te anetareve te rinj dhe tani per momentin e kane te lehte te regjistrohen, ne po merremi me kete gje dhe se shpejti do gjejme nje menyre per ti evituar keto regjistrime vend e pa vend!

Mund te demtoj kete web apo Pc tone personale....dmth keto viruse?

Donche nese jane viruse normalisht qe te demtojne pc... por keto qe po postojne tek forumi yne nuk jane viruse jane thjesht reklama, dhe duhen fshire sapo te postojne dhe vendosen ne ban... nese nuk ka supreme apo admin per ti vene ne ban fshijuni postimet dhe dergoni emrat me pm tek une...

Sa po e fshiva nje te tille...cdo min. regjistrohen sdi ca u bo kshtu
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥