Autori Tema: Kerkohet ndihma juaj :)  (Lexuar 3547 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kerkohet ndihma juaj :)
« Me: Tetor 02, 2007, 08:09:53 MD »
Atehere te dashur Nastradinas/e sic e keni vene re poshte emrit tuaj qendron nje klasifikim i cdo useri i cili bazohet ne nr e postimeve dhe lista eshte kjo

1 Newbie 
2 Jr. Member 
3 Full Member 
4 Sr. Member 
5 Hero Member


Ideja eshte kjo:
 
 te krijojme nje rang te pershtatshem per forumin tone :) qe te na perfaqesoje sa me denjesisht :P ,
 
 gjithashtu jemi ne kerkim te dickaje origjinale ndaj mos hezitoni jepni mendimet tuaja ,

 temen do e leme te hapur derisa te arrijme ne nje perfundim qe te shikojme te pershtashem

 dhe si perfundim do aplikohet dhe do bejme ndryshimin.

 tani ketu jeni te lutur te postoni nje liste te krijuar nga ju

 qe te kuptohemi me mire po jap nje shembull se si duhet te jete e perbere lista(mire do ishte sa me kompakte)


1 Nastradin/e ne trajnim
2 Nastradin/e ne karriere
3 Nastradin/e klas i pare
4 Nastradin/e mjeshter i punes
5 Nastradin/e artist i popullit
6 Nastradin/e .........


Gjithashtu mos u limitoni ne vetem 5 pasi kategorite mund te shtohen dhe jepni listen tuaj pasi cdo gje mund te merret parasysh  ;)

flm per pjesemarrjen qe shpresojme te jete e mirepritur dhe e konsiderueshme
tani filloni punen  ;D

Jashtë Linjë Xhelozi--br

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 50
 • Popullariteti: 1
Kerkohet ndihma juaj :)
« Pergjigju #1 Me: Tetor 26, 2007, 11:01:01 MD »
1fillestar
2antar i regullt
3super antar
4vip

nese ju pelqejn sigurisht llash nje mendim :P
www.2tinguj.com<??
Berats4ever

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Kerkohet ndihma juaj :)
« Pergjigju #2 Me: Maj 06, 2008, 10:39:27 MD »
Vlene akoma kjo kerkesa e ndihmes.

Nderkohe une i kam bere keshtu:

i/e sapoardhur                            0 - 99 postime
ne rritje...                                 100 - 249 postime.
anetare i/e respektuar                 250 - 499 postime
anetare i/e nderuar                     500 - 999 postime
V.I.P ne Nastradini.com               1000 - 4999 postime
Senatore ne Nastradini.com mbi    5000 postime.Shume nuk me pelqejne keshtuqe presim sygjerime prej jush.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Kerkohet ndihma juaj :)
« Pergjigju #3 Me: Maj 06, 2008, 10:40:21 MD »
Nuk kam fantazi hic  :P

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Kerkohet ndihma juaj :)
« Pergjigju #4 Me: Maj 11, 2008, 08:52:59 MD »
Flm per pjesmarjen e madhe dhe sygjerimet e  :D

Mos kini turp nese keni te tjera ketu jam une pres ti lexoj  ;)

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Kerkohet ndihma juaj :)
« Pergjigju #5 Me: Mars 06, 2011, 08:29:57 MD »
Kisha nje pyetje dhe sdija ku ta postoja kshu qe ja futa ktu,  pytja esht kjo   perse kur do te besh upload nje foto  nuk e merr foton te gjith, shpesh her  kur postoj me duhet ta pres foton qe ta marri.
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kerkohet ndihma juaj :)
« Pergjigju #6 Me: Mars 06, 2011, 08:52:56 MD »
Kisha nje pyetje dhe sdija ku ta postoja kshu qe ja futa ktu,  pytja esht kjo   perse kur do te besh upload nje foto  nuk e merr foton te gjith, shpesh her  kur postoj me duhet ta pres foton qe ta marri.

Sepse ka nje limit madhesie ( KB) tek fotot qe mund te ngarkosh njehershi.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Kerkohet ndihma juaj :)
« Pergjigju #7 Me: Mars 06, 2011, 10:49:42 MD »
Kisha nje pyetje dhe sdija ku ta postoja kshu qe ja futa ktu,  pytja esht kjo   perse kur do te besh upload nje foto  nuk e merr foton te gjith, shpesh her  kur postoj me duhet ta pres foton qe ta marri.

Sepse ka nje limit madhesie ( KB) tek fotot qe mund te ngarkosh njehershi.

Beheni me te madhe limitin athere  [uhmm]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Kerkohet ndihma juaj :)
« Pergjigju #8 Me: Mars 06, 2011, 11:28:22 MD »
Kisha nje pyetje dhe sdija ku ta postoja kshu qe ja futa ktu,  pytja esht kjo   perse kur do te besh upload nje foto  nuk e merr foton te gjith, shpesh her  kur postoj me duhet ta pres foton qe ta marri.

Sepse ka nje limit madhesie ( KB) tek fotot qe mund te ngarkosh njehershi.

Beheni me te madhe limitin athere  [uhmm]
Tamam Enfant terrible   [laugh1]

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Kerkohet ndihma juaj :)
« Pergjigju #9 Me: Mars 06, 2011, 11:34:16 MD »
Kisha nje pyetje dhe sdija ku ta postoja kshu qe ja futa ktu,  pytja esht kjo   perse kur do te besh upload nje foto  nuk e merr foton te gjith, shpesh her  kur postoj me duhet ta pres foton qe ta marri.

Sepse ka nje limit madhesie ( KB) tek fotot qe mund te ngarkosh njehershi.

Beheni me te madhe limitin athere  [uhmm]
Tamam Enfant terrible   [laugh1]


E tmerrshme, ka qe qpar qe esht ne linj edhe sme kthen asnje lloj pergjigje, njeri pa edukat !  <zjarr>


*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Kerkohet ndihma juaj :)
« Pergjigju #10 Me: Mars 06, 2011, 11:35:10 MD »
Prit dhe ca  ;D
Eshte i zene me gjera te tjera  [laugh1]

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kerkohet ndihma juaj :)
« Pergjigju #11 Me: Mars 06, 2011, 11:57:32 MD »
Kisha nje pyetje dhe sdija ku ta postoja kshu qe ja futa ktu,  pytja esht kjo   perse kur do te besh upload nje foto  nuk e merr foton te gjith, shpesh her  kur postoj me duhet ta pres foton qe ta marri.

Sepse ka nje limit madhesie ( KB) tek fotot qe mund te ngarkosh njehershi.

Beheni me te madhe limitin athere  [uhmm]
Tamam Enfant terrible   [laugh1]


E tmerrshme, ka qe qpar qe esht ne linj edhe sme kthen asnje lloj pergjigje, njeri pa edukat !  <zjarr>
Toshe po mund te zvogelohen permasat e imazheve... shiko ketu. Nuk mund te vendosen imazhe te medha (psh: nga 3mb e siper, duke qene se aparatet e reja i ruajne me cilesi te larte) e ngarkon shume faqen, i jep probleme faqes...

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Kerkohet ndihma juaj :)
« Pergjigju #12 Me: Mars 07, 2011, 12:07:02 PD »

Toshe po mund te zvogelohen permasat e imazheve... shiko ketu. Nuk mund te vendosen imazhe te medha (psh: nga 3mb e siper, duke qene se aparatet e reja i ruajne me cilesi te larte) e ngarkon shume faqen, i jep probleme faqes...

Rrofsh per pergjigjen dhe mundimin  n00b.
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."