Autori Tema: Kerkes  (Lexuar 8408 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Kerkes
« Pergjigju #15 Me: Qershor 30, 2008, 04:44:43 MD »
dhe un e du nji tem tani  ;D qe te vendosim te gjith vipat shqipetar  jasht shqiperis me oregjin shqipetare kuptohet (sport, muzik,art.ect) qe ti njohim.. ..me nji vend se ketu i kemi te ndara kete them nq mundet me i be bashk e kemi dhe me te leht besoj..

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Kerkes
« Pergjigju #16 Me: Qershor 30, 2008, 04:46:56 MD »
dhe un e du nji tem tani  ;D qe te vendosim te gjith vipat shqipetar  jasht shqiperis me oregjin shqipetare kuptohet (sport, muzik,art.ect) qe ti njohim.. ..me nji vend se ketu i kemi te ndara kete them nq mundet me i be bashk e kemi dhe me te leht besoj..


Po nese jan figura historike i vendos tek Historia.

Aktoret tek kinematografia

Futbollistet tek sporti...

Kengetaret tek Muzika

E keshtu me radhe...

Ose tek Shqiptaret anembane botes. Nuk ja vlen te hapesh nje rubrike per vipat shqiptar sepse jan vertet shume pak :P

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Kerkes
« Pergjigju #17 Me: Qershor 30, 2008, 04:47:44 MD »
O edlira po e hapa pra  :)

Aty e ke rubriken siper diskutimeve te lira. Spostova edhe 2 tema atje.
veje te gjitha jo vetem 2 kuptove  a do qe Forumi " No Nastradini? No Party! "  te jete i mire   :P jep dureve

Cilat te tjera? Une ato dy tema gjeta per dashurine..

Me sygjero ndonje tjeter :)

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Kerkes
« Pergjigju #18 Me: Qershor 30, 2008, 04:48:28 MD »
oki

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Kerkes
« Pergjigju #19 Me: Qershor 30, 2008, 04:50:47 MD »
O edlira po e hapa pra  :)

Aty e ke rubriken siper diskutimeve te lira. Spostova edhe 2 tema atje.
veje te gjitha jo vetem 2 kuptove  a do qe Forumi " No Nastradini? No Party! "  te jete i mire   :P jep dureve

Cilat te tjera? Une ato dy tema gjeta per dashurine..

Me sygjero ndonje tjeter :)

ke tek diskutime te lira shume tema qe kan lidhje me dashurin


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Kerkes
« Pergjigju #20 Me: Qershor 30, 2008, 04:51:15 MD »
Ka mundesi me leje..shoku mesues...
une jam e mendimit te ndryshoni ate shkrimin poshte asaj temes Dashuria!

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Kerkes
« Pergjigju #21 Me: Qershor 30, 2008, 04:52:29 MD »
O edlira po e hapa pra  :)

Aty e ke rubriken siper diskutimeve te lira. Spostova edhe 2 tema atje.
veje te gjitha jo vetem 2 kuptove  a do qe Forumi " No Nastradini? No Party! "  te jete i mire   :P jep dureve

Cilat te tjera? Une ato dy tema gjeta per dashurine..

Me sygjero ndonje tjeter :)

ke tek diskutime te lira shume tema qe kan lidhje me dashurin
aty i ke te gjitha tek diskutime te lira  dhe pytje dh pergjigje

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Kerkes
« Pergjigju #22 Me: Qershor 30, 2008, 04:56:06 MD »
Ka mundesi me leje..shoku mesues...
une jam e mendimit te ndryshoni ate shkrimin poshte asaj temes Dashuria!


Na thuaj ti cte shkruajme.. Mua aq me jepet reth ksaj teme.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Kerkes
« Pergjigju #23 Me: Qershor 30, 2008, 05:00:32 MD »
E re mire mos u nxeh ti se jo per gje po me kalon zemra nga ana tjeter dhe poshte biles. :P

Dashuria...Ndjenja me hyjnore por dhe dhimbja me mizore!

Kjo i permbledh te dyja anet e medaljes!
P.s babuç mos u merzit qe po bej çik shaka tani ne fund, po ngaqe dua te njoh me mire jo per gje. :P :P

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Kerkes
« Pergjigju #24 Me: Qershor 30, 2008, 05:03:01 MD »
E re mire mos u nxeh ti se jo per gje po me kalon zemra nga ana tjeter dhe poshte biles. :P

Dashuria...Ndjenja me hyjnore por dhe dhimbja me mizore!

Kjo i permbledh te dyja anet e medaljes!
P.s babuç mos u merzit qe po bej çik shaka tani ne fund, po ngaqe dua te njoh me mire jo per gje. :P :P
nuk nxeht nastra se eshte i mire yll eshte

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Kerkes
« Pergjigju #25 Me: Qershor 30, 2008, 05:03:40 MD »
Mendimi yt u mor. Tani le te shohim cmendojne te tjeret  :)

Nuk merzitem une, je ti ajo qe nxehesh kur te shajme osmanet :P


Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Kerkes
« Pergjigju #26 Me: Qershor 30, 2008, 05:05:31 MD »
Hahhhhahahhahaha pyeti pyeti te tjeret ....shyqyr zotit jemi ne ''demokraci''.
Osmanet? Shaji re sa te duash....e paskeni si zone ju andej..antiislamik. I kam degjuar njehere keto leksione keshtu qe nuk me bejne me pershtypje!

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Kerkes
« Pergjigju #27 Me: Qershor 30, 2008, 05:06:49 MD »
mistrecja rudina
nastro edi rama
emisioni (shqip)
debat me esap  :D

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Kerkes
« Pergjigju #28 Me: Qershor 30, 2008, 05:09:57 MD »
megjithese spo luan rolin e rudines

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Kerkes
« Pergjigju #29 Me: Qershor 30, 2008, 05:10:22 MD »
Po te kujt?