Autori Tema: Ju lutem...  (Lexuar 2143 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ju lutem...
« Me: Tetor 11, 2009, 08:29:30 MD »
A KA MUNCI T NA HAPNI NJE NENFORUM ATY KE LAGJA PO DESHET  [rolleyes1]
TI FUSIM KSHILLIN E LAGJES DYQONET KINEMATE BILARDOT PARKUN ENE SUPERMARKETIN ME NOI VEN TJETER SE O BO KACURREL GJENDJA PARA PALLATIT....
JU LUTEMI SHUME MENDOJENI I HERE  [bigok]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Ju lutem...
« Pergjigju #1 Me: Tetor 11, 2009, 11:11:30 MD »
Epo ne lagje duhen edhe keto, jo vetem pallate :).
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ju lutem...
« Pergjigju #2 Me: Tetor 11, 2009, 11:29:29 MD »
po po i shkova per vizite miqve me vene dyqonet poshte me shefo e si gjej dot  [laugh1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Ju lutem...
« Pergjigju #3 Me: Tetor 11, 2009, 11:33:09 MD »
E kuptova arsyen. Puna eshte se s'kuptoje çfar nen-forumi mund te hapesh aty?, çfar titulli?, me duket si pa lidhje.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ju lutem...
« Pergjigju #4 Me: Tetor 11, 2009, 11:36:11 MD »
jo nen forum  :-[ se di as vete noi gjo t vogel ku ti permledhim qendra tregtare ve lagjes a qendra e lagjes ose grand place as vete se di po do ishte mire  :)
gjithsesi lere ne sdi cti besh...as vet se kam idene sinqerisht  :-\
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Ju lutem...
« Pergjigju #5 Me: Tetor 11, 2009, 11:43:10 MD »
Gje me te vogel se nenforumi s'ka, megjithate s'kam asnje ide as une keshtuqe e lem per momentin :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ju lutem...
« Pergjigju #6 Me: Tetor 11, 2009, 11:57:21 MD »
OK :-\ :-X
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Ju lutem...
« Pergjigju #7 Me: Tetor 12, 2009, 10:28:37 PD »
Ide  e  mire  [bigok]
Nje  mendim -------- SHERBIMET  E  LAGJES  [teethsmile]

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
Ju lutem...
« Pergjigju #8 Me: Nëntor 07, 2009, 09:02:25 MD »
Ide  e  mire  [bigok]
Nje  mendim -------- SHERBIMET  E  LAGJES  [teethsmile]


Me pelqen kjo ide  [bigok]
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Ju lutem...
« Pergjigju #9 Me: Nëntor 08, 2009, 12:21:50 MD »
Mire po hap nen forumin Sherbimet e Lagjes