Autori Tema: A ka munsi me nryshu ngjyren e kuqe ne kyt forum me ngjyr tjeter se na qerrovi  (Lexuar 5394 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
A ka munsi me nryshu ngjyren e kuqe ne kyt forum me ngjyr tjeter se na qerrovi
« Pergjigju #15 Me: Prill 02, 2010, 01:43:38 MD »
Mjes  [grin1],,, he mo c'behet ketej akoma skane ardh cunat me e gatit?  [rolleyes1]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
A ka munsi me nryshu ngjyren e kuqe ne kyt forum me ngjyr tjeter se na qerrovi
« Pergjigju #16 Me: Prill 02, 2010, 01:45:46 MD »
Ngjyren qe deshe ta kane ndryshuar,c'fare deshe me te gatit tjeter ty?

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
A ka munsi me nryshu ngjyren e kuqe ne kyt forum me ngjyr tjeter se na qerrovi
« Pergjigju #17 Me: Maj 13, 2010, 01:34:09 MD »
me te vertet do ishte me mire nje ngjyre tjeter se kjo  me  duket sikur voton dhe jo sikur poston

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
A ka munsi me nryshu ngjyren e kuqe ne kyt forum me ngjyr tjeter se na qerrovi
« Pergjigju #18 Me: Maj 16, 2010, 01:03:51 PD »
me te vertet do ishte me mire nje ngjyre tjeter se kjo  me  duket sikur voton dhe jo sikur poston

Mua me duket vetja si dem para kesaj ngjyre  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
A ka munsi me nryshu ngjyren e kuqe ne kyt forum me ngjyr tjeter se na qerrovi
« Pergjigju #19 Me: Shtator 12, 2010, 02:51:30 MD »
Ju lutem administrator dhe web dizajner
A ka munsi me nryshu ngjyren e kuqe ne kyt forum me ngjyr tjeter se na qerrovi komplet, na gjeni naj ngjyr ma te amel se disa prej nesh rrim ka 12 ore ne kyt forum


Hahahahahahahahaha sa kam qeshur... NA QERROVI KOMPLET Rrofsh se me kenaqe qe ne mengjes..

Shkodrano, zgjidhet kollaj..LOG OFF dhe dil nje xhiro  [smiley1]..vetem eja prap se ke lezet
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
A ka munsi me nryshu ngjyren e kuqe ne kyt forum me ngjyr tjeter se na qerrovi
« Pergjigju #20 Me: Shtator 12, 2010, 04:07:17 MD »
Pse nuk e beni ngjyren ju te bardhe me blu :D

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
A ka munsi me nryshu ngjyren e kuqe ne kyt forum me ngjyr tjeter se na qerrovi
« Pergjigju #21 Me: Shtator 14, 2010, 07:03:05 MD »
per mua kshu eshte me bukur  :)

Jashtë Linjë wer

 • SKA SI UNE!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2092
 • Popullariteti: 34
 • Music makes the people come together!
A ka munsi me nryshu ngjyren e kuqe ne kyt forum me ngjyr tjeter se na qerrovi
« Pergjigju #22 Me: Shtator 18, 2010, 12:42:01 PD »
sh e vertete, a ka munsi? nryshojeni ajt tkeqen, na qerrovi kumplet vuzhgimin uptik

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A ka munsi me nryshu ngjyren e kuqe ne kyt forum me ngjyr tjeter se na qerrovi
« Pergjigju #23 Me: Mars 08, 2011, 11:50:14 PD »
Ej nderroje me se ja qiurrovi shikimin ktij robit  [tongue3]