Autori Tema: Inter - Bayern Mynih (live)  (Lexuar 1797 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Inter - Bayern Mynih (live)
« Me: Shkurt 23, 2011, 09:44:44 MD »

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Inter - Bayern Mynih (live)
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 24, 2011, 10:34:15 PD »
Bayern Mynih fitoje eee... [coolthumb]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Inter - Bayern Mynih (live)
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 24, 2011, 02:55:10 MD »
Bayern Mynih fitoje eee... [coolthumb]
pse mi me gjermanet je ti [shpulle] [shpulle] [teethsmile]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Inter - Bayern Mynih (live)
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 24, 2011, 04:17:53 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Re: Inter - Bayern Mynih (live)
« Pergjigju #4 Me: Mars 17, 2011, 10:19:59 PD »