Autori Tema: Inter-Barcelona l 20:45  (Lexuar 1736 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Inter-Barcelona l 20:45
« Me: Prill 20, 2010, 08:35:08 MD »
http://www.justin.tv/tvmediaset#r=6viYPu0~

nqs ju kerkonj kod fusni:
wwwcrtvcom

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Inter-Barcelona l 20:45
« Pergjigju #1 Me: Prill 20, 2010, 09:29:42 MD »
http://www.justin.tv/italia_uno#r=Ugg9Pu4~&s=em

Nese linku mesiper nuk funksionon!