Autori Tema: FC BARCELONA vs MANCHESTER UNITED ---LIVE!!  (Lexuar 5683 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
FC BARCELONA vs MANCHESTER UNITED ---LIVE!!
« Pergjigju #1 Me: Maj 31, 2011, 01:12:15 MD »
jam 100% i sigurte se barcelona do fitoje ..bile me rez.3:1  [grin1] ej pimo ahh c'e paske kall bre [laugh1]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
FC BARCELONA vs MANCHESTER UNITED ---LIVE!!
« Pergjigju #2 Me: Maj 31, 2011, 09:39:53 MD »
jam 100% i sigurte se barcelona do fitoje ..bile me rez.3:1  [grin1] ej pimo ahh c'e paske kall bre [laugh1]

Si nuk ke vene bast, do kishe fituar  [laugh1] [laugh1] [laugh1]