Autori Tema: Puthja e shtrenjte ...  (Lexuar 2788 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Puthja e shtrenjte ...
« Me: Janar 13, 2011, 02:21:30 MD »
Romë, 10 janar 2011 - Një vit e tetë muaj heqje lirie dhe një dëmshpërblim prej 2.500 eurosh. Ky është çmimi që duhet të paguajë Angjelin M., një 34 vjeçar shqiptar i cili ka puthur me zor një vajzë në Cremona. Episodi ka ndodhur më 3 qershor të vititi 2007 kur shqiptari i është hedhur baristes që po i shërbente një kafe. E tronditur nga kjo puthje e thellë e marrë me zor, vajza më pas la vendin e punës nga frika se mos haste sërish shqiptarin pasionant.
Avokatja mbrojtëse e akuzueses, Stefania Macalli bëri të ditur se klientja e saj edhe sot e kësaj dite jeton me frikë dhe vuan akoma rrjedhojat e asaj nate. Angjelin M., që me sa kuptohej ishte nën efektin e alkoolit, nuk ishte frenuar dhe kur baristja i ishte ndodhur pranë, i kishte kapur fytyrën dhe e kishte puthur gjatë në buzë. Vetëm ndërhyrja e të zotit të lokalit shpëtoi vajzën nga puthja e zjarrtë.
Vendimi i marrë nga Gjykata e Cremonës mbështetet në një vendim të ngjashëm të marrë në Veneto ku një burrë deshi të rifitonte dashurinë e ish të fejuarës duke e puthur me zor.  E kjo konsiderohet si dhunë seksuale. Në vendim lexohet se “në akte seksuale duhet të konsiderohen jo vetëm ato që prekin sferën e organeve gjenitale, por të gjithë ato që përfshijnë zonat erogjene” dhe se “mes akteve të konsiderueshme dhunë seksuale bën pjesë edhe thjesht prekja me buzë e fytyrës së dikujt për ta puthur pa dëshirën e tij, kur ky akt, për shpejtësinë dhe bezdin që jep, është i tillë sa mbizotëron dhe kapërcen vullnetin e kundërt të subjektit pasiv”.

Jo më kot Guy de Maupassant shkruante: “Një puthje e lejuar, nuk vlen kurrë sa një puthje e rrëmbyer”. Tani këtë e di mirë dhe Angjelin M. që atë natë qershori të para katër vjetëve ka dhënë puthjen më të shtrenjtë të jetës së tij.2500 euro hajde shifer hajde  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Puthja e shtrenjte ...
« Pergjigju #1 Me: Janar 13, 2011, 02:30:49 MD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Puthja e shtrenjte ...
« Pergjigju #2 Me: Janar 13, 2011, 02:35:01 MD »
Mund t'i kapim edhe me zor ne, nuk ka kesi ligji ne KS & AL  [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Puthja e shtrenjte ...
« Pergjigju #3 Me: Janar 13, 2011, 02:36:32 MD »
Qe hynte dhe puthja e padeshiruar ne dhune seksuale kete se dija  [laugh1] [laugh1] [laugh1]