Autori Tema: Pershkruani ...  (Lexuar 1825 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë zogu dukagjinas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 84
 • Popullariteti: -1
Pershkruani ...
« Me: Gusht 14, 2009, 08:43:56 MD »
Pershendetje antare dhe miq te forumit nastradini, e hapa kete teme qe te mbledh fjalet e juaja per pershkrimin e vendit ku jetoni dhe per pershkrimin e vendit ku do te donit te jetoni, shpresoj qe te kenaqemi ne kete teme !


I juaji, Zogu Besnik !
Jeto sikur parajsa te jete ne toke !

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pershkruani ...
« Pergjigju #1 Me: Mars 07, 2010, 08:04:15 PD »
... si kudo toka njesoj,,,natyra njesoj,,, ndryshon vetem sistemimi i gjerave dhe ligjet e jeteses.

Jashtë Linjë Call-LM

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 45
 • Popullariteti: 2
 • Be yourself!
Pershkruani ...
« Pergjigju #2 Me: Prill 17, 2011, 06:58:30 MD »
Wow...shume kam per me shkru ne kete tem...kush don, mundet te me kontaktoj ne Skype (Call-LM) e flas live per kete teme...se s'po ma mer mendja me shkru...duhet me shkru nje roman.
Simplicity and consistency will definitely lead to success!