Autori Tema: Mentaliteti do te ndryshoje apo do te vazhdoje te jete keshtu si? eshte?  (Lexuar 7288 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Mentaliteti do te ndryshoje apo do te vazhdoje te jete keshtu si? eshte?
« Pergjigju #30 Me: Qershor 30, 2010, 03:01:45 MD »
Kur nuk ka ndryshuar deri tani cfare do pres me vone,,,

Jashtë Linjë EmoNa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5246
 • Popullariteti: 113
 • Lose yourself in Love.♥
Mentaliteti do te ndryshoje apo do te vazhdoje te jete keshtu si? eshte?
« Pergjigju #31 Me: Shtator 16, 2010, 06:36:22 MD »
S'ka Per Te Ndryshuar  Kurrr I till ka per te mbetur gjithmone
You only live once, but if you do it right, once is enough.

Jashtë Linjë red_lips

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 95
 • Popullariteti: 3
Mentaliteti do te ndryshoje apo do te vazhdoje te jete keshtu si? eshte?
« Pergjigju #32 Me: Tetor 22, 2010, 02:20:11 MD »
ishalla per hajer..........................
     duket  se  ska   mantalitet  ketu  ne   shqiperi   kur   te    bie  debore   ne  vere   do   kemi  kete  mentalitet   kaq  te hapur
Jo cdo bukuri te ben ta duash; here-here ajo te gezon syrin, por nuk te rremben zemren.****