Autori Tema: Llogaria ime bankare,,,,!  (Lexuar 8484 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Sole

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 0
 • Popullariteti: 0
Llogaria ime bankare,,,,!
« Me: Gusht 11, 2009, 11:53:26 PD »
Te dashur forumista!
Ne shqiptaret e kemi pak ne gjak qe pyesim,he ke ber cik leke.Mire ne qe akoma s,jemi ne pune,po ju te punes,sa keni ber?
Na tregoni kartat e kreditit,se te tjerat i nenkuptojme vet ne:(:(

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Llogaria ime bankare,,,,!
« Pergjigju #1 Me: Gusht 11, 2009, 11:54:46 PD »
Flavia paske ide materialiste ti mi ahahahha
po kush e tregon gjendjen bankare mi ahahahahah

Jashtë Linjë apache

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Llogaria ime bankare,,,,!
« Pergjigju #2 Me: Gusht 11, 2009, 12:00:47 MD »
Flavia leri parate se te prishin mendjen kalo andej nga zona e seksit :D :D

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Llogaria ime bankare,,,,!
« Pergjigju #3 Me: Gusht 17, 2009, 10:31:23 MD »
kam frike ta shoh,se do jem sotto  [cheesy1]

Jashtë Linjë SimpatiCo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1512
 • Popullariteti: 6
Llogaria ime bankare,,,,!
« Pergjigju #4 Me: Gusht 18, 2009, 01:06:51 MD »
ketu akoma paguhemi kesh dhe kur i mer kesh i qo per lesh me shpejt  [uhmm] opsssss harrova kom plaken sa her me duhet lek i fus kodin e mashtrimit dh eja marr  [teethsmile]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Llogaria ime bankare,,,,!
« Pergjigju #5 Me: Gusht 26, 2009, 12:28:57 MD »
Flavia paske hyre direkt ne teme ti, nuk te pelqeka te humbesh kohe :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Llogaria ime bankare,,,,!
« Pergjigju #6 Me: Gusht 26, 2009, 02:30:04 MD »
qyqaaaaaaaaa se them se kom frike se me vin dhe me vjedhin..po per kuriozite nuk kam as breke me vesh hahahahahahahaahhahahhaaahahh  [tongue3]

Jashtë Linjë apache

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Llogaria ime bankare,,,,!
« Pergjigju #7 Me: Gusht 26, 2009, 02:32:17 MD »
qyqaaaaaaaaa se them se kom frike se me vin dhe me vjedhin..po per kuriozite nuk kam as breke me vesh hahahahahahahaahhahahhaaahahh  [tongue3]

me mire pa breke tani ne behar ;D

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Llogaria ime bankare,,,,!
« Pergjigju #8 Me: Gusht 26, 2009, 02:34:06 MD »
qyqaaaaaaaaa se them se kom frike se me vin dhe me vjedhin..po per kuriozite nuk kam as breke me vesh hahahahahahahaahhahahhaaahahh  [tongue3]

me mire pa breke tani ne behar ;D
po pra ke te drejte se plasem lisco fare....po ca te bejem qe nuk dalim dot se na shef komshiu..i shko mendja keq pasataj....hiihihihiiihi

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Llogaria ime bankare,,,,!
« Pergjigju #9 Me: Gusht 26, 2009, 02:34:52 MD »
qyqaaaaaaaaa se them se kom frike se me vin dhe me vjedhin..po per kuriozite nuk kam as breke me vesh hahahahahahahaahhahahhaaahahh  [tongue3]

Ahaha Edlira,mos trego hesht me mire,se trak ta zune frymen ne darke  [silly]
qiqaaaaaaaaaaaaa le te vin mi kom alarme ne shpi vjen polici per dy sekonda hiihihihiiihii

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Llogaria ime bankare,,,,!
« Pergjigju #10 Me: Gusht 28, 2009, 06:11:04 MD »
Flavia paske hyre direkt ne teme ti, nuk te pelqeka te humbesh kohe :P


Me mire drejte e ne teme Luxor!Ti nuk tregove ama sa karta krediti ke  [angry3]

Karta krediti asnje, paguaj me leke ne dore :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Llogaria ime bankare,,,,!
« Pergjigju #11 Me: Gusht 29, 2009, 07:51:31 MD »
as leke ne dore e jo me me carta crediti
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
Llogaria ime bankare,,,,!
« Pergjigju #12 Me: Gusht 29, 2009, 08:57:04 MD »
Ne ngritje  [clap3]
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Llogaria ime bankare,,,,!
« Pergjigju #13 Me: Shtator 01, 2009, 07:34:46 PD »

Nuk flas per borxhe,flas karta qe ke leket e tua personale.


hihihhiihihihiihihihihihihhihi
I ka ngri banka se eshte duke dal dificit me mu  [teasing]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Llogaria ime bankare,,,,!
« Pergjigju #14 Me: Shtator 01, 2009, 09:44:14 MD »
Hyjn,  dalin  s'merret  vesh......