Autori Tema: Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.  (Lexuar 50689 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #15 Me: Mars 21, 2009, 08:13:36 MD »
kudo qe te banoni prap ne shqiperi do vini
un jetoj ne shqiperi
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë dennis

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 878
 • Popullariteti: 3
 • me shterngo fort MUA ose me lesho
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #16 Me: Mars 21, 2009, 08:16:54 MD »
kudo qe te banoni prap ne shqiperi do vini
un jetoj ne shqiperi
jo jo nuk eshte e drejte per disa se shqiperia per mua eshte hasmi
URREJ shume spiunat por ma INAT kam servilat

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #17 Me: Mars 21, 2009, 08:21:54 MD »
Shume pak vota deri tani.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #18 Me: Mars 22, 2009, 03:29:58 MD »
un ne SHQIPERI....

LuXor paske vjedh shprehjen e XHon Kendei  ;D

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #19 Me: Mars 23, 2009, 12:43:30 MD »
une per vete ne greqi dhe me beri pershtypje votimi qe ne vend te 3 jane ata qe jetojn ne shqiperi...nuk e di ky eshte mendimi im po une mendoj se ata qe jan ne shqiperi kane turp te votojn..ndersa itali e prisja ne vend te pare se jane te gjithe studenta ....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #20 Me: Mars 23, 2009, 12:45:23 MD »
Italia.

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #21 Me: Mars 23, 2009, 01:09:13 MD »
une per vete ne greqi dhe me beri pershtypje votimi qe ne vend te 3 jane ata qe jetojn ne shqiperi...nuk e di ky eshte mendimi im po une mendoj se ata qe jan ne shqiperi kane turp te votojn..ndersa itali e prisja ne vend te pare se jane te gjithe studenta ....
per ca te ken turp ? Pse ne te tjeret ca jemi ne greqi gjith emigranta jemi si shkuam per studime si shkuam per pune .masandaj grrrrreqia ka nje klim te papar buzuqe te mira peisazhe interesante po i gjo ka te keqe thjesht ka shum puuuuuushta prandaj stregojn kto ehe
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #22 Me: Mars 23, 2009, 01:17:08 MD »
une per vete ne greqi dhe me beri pershtypje votimi qe ne vend te 3 jane ata qe jetojn ne shqiperi...nuk e di ky eshte mendimi im po une mendoj se ata qe jan ne shqiperi kane turp te votojn..ndersa itali e prisja ne vend te pare se jane te gjithe studenta ....
per ca te ken turp ? Pse ne te tjeret ca jemi ne greqi gjith emigranta jemi si shkuam per studime si shkuam per pune .masandaj grrrrreqia ka nje klim te papar buzuqe te mira peisazhe interesante po i gjo ka te keqe thjesht ka shum puuuuuushta prandaj stregojn kto ehe
  keta e kane ne gjake pushtllekun..thote  1 fjale te urte populli[ me thoji me ke rri e te them kush je] mos te duket cudi ty se ne sigru po dalin dhe shqiptaret me stringaqja....eshte semundje ngjtese ajo.......ik se na nxore jashte teme tani..
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #23 Me: Mars 23, 2009, 01:26:45 MD »
per me bo lamc jam une me cafsh dhe dicka jan do cuna shqiptar qe i shoh kur kaloj per sigru yje me vraft zoti ua mami mami ta heqin petllen kur i sheh ta perdredhin shpatullen dhe doren e djatht gjith stil ua sa me cmedin
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë sam81

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 123
 • Popullariteti: 0
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #24 Me: Prill 04, 2009, 02:15:47 PD »
une per vete ne greqi dhe me beri pershtypje votimi qe ne vend te 3 jane ata qe jetojn ne shqiperi...nuk e di ky eshte mendimi im po une mendoj se ata qe jan ne shqiperi kane turp te votojn..ndersa itali e prisja ne vend te pare se jane te gjithe studenta ....
per ca te ken turp ? Pse ne te tjeret ca jemi ne greqi gjith emigranta jemi si shkuam per studime si shkuam per pune .masandaj grrrrreqia ka nje klim te papar buzuqe te mira peisazhe interesante po i gjo ka te keqe thjesht ka shum puuuuuushta prandaj stregojn kto ehe
[/quote]  keta e kane ne gjake pushtllekun..thote  1 fjale te urte populli[ me thoji me ke rri e te them kush je] mos te duket cudi ty se ne sigru po dalin dhe shqiptaret me stringaqja....eshte semundje ngjtese ajo.......ik se na nxore jashte teme tani..
[/quote]
Shqiptaret ne singru me string mos po dalin per te protestuar ndaj krizes ekonomike.
Athinen preku te paren kpiza,mbeten pa pune shqiptaret ejjjjj.

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #25 Me: Prill 04, 2009, 01:42:23 MD »
po ca per te protestuare...eshte semundje keqe ajo e shkreta.....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #26 Me: Prill 04, 2009, 01:44:14 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #27 Me: Prill 04, 2009, 07:57:26 MD »
ItAlI

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë sam81

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 123
 • Popullariteti: 0
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #28 Me: Prill 05, 2009, 12:44:54 PD »
po ca per te protestuare...eshte semundje keqe ajo e shkreta.....
Po cfare lloj semundje eshte kjo ? Mendonea po trupore ?Se mos eshte njgjitese? [noplease]

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #29 Me: Prill 05, 2009, 08:08:33 MD »
po ca per te protestuare...eshte semundje keqe ajo e shkreta.....
Po cfare lloj semundje eshte kjo ? Mendonea po trupore ?Se mos eshte njgjitese? [noplease]
....o flori e di ate historin ...qe pyet  cuni babain ....o ba po pushtat lindin...jo i thote babai ...po pse jane shtuare kaq shume....keshtu qe i bihe te jete ngjitese...tani mendore  trupore keto nuk i di une ........se skam mbaruare per mjeksi...akademin e arteve kam mbaruare......se na nxore jashte teme...
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .