Autori Tema: Pershkruani shqiperine vetem me nje fjale....  (Lexuar 43413 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë dennis

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 878
 • Popullariteti: 3
 • me shterngo fort MUA ose me lesho
Pershkruani shqiperine vetem me nje fjale....
« Pergjigju #300 Me: Tetor 22, 2011, 10:21:40 MD »
 te prapambetur!!!!!!!!!! pushtetart injoranta
URREJ shume spiunat por ma INAT kam servilat

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pershkruani shqiperine vetem me nje fjale....
« Pergjigju #301 Me: Nëntor 01, 2011, 02:58:59 MD »

Jashtë Linjë Off_Close

 • Fuck Love
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 760
 • Popullariteti: 22
Pershkruani shqiperine vetem me nje fjale....
« Pergjigju #302 Me: Nëntor 01, 2011, 09:44:41 MD »
a mbaroj lufta [tongue3]

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Pershkruani shqiperine vetem me nje fjale....
« Pergjigju #303 Me: Nëntor 01, 2011, 09:47:36 MD »
Kontradite...

Jashtë Linjë Matteos

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1511
 • Popullariteti: 70
Pershkruani shqiperine vetem me nje fjale....
« Pergjigju #304 Me: Nëntor 01, 2011, 11:03:46 MD »
E-Ve,,,,,,

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Pershkruani shqiperine vetem me nje fjale....
« Pergjigju #305 Me: Nëntor 05, 2011, 10:51:20 MD »
vk

Jashtë Linjë HeRa

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 583
 • Popullariteti: 8
 • "SÓLO SÉ QUE NO SÉ NADA"
Pershkruani shqiperine vetem me nje fjale....
« Pergjigju #306 Me: Nëntor 05, 2011, 11:24:22 MD »
SHTEPI
"Po shpresove, ka rrezik të dëshpërohesh;- po tentove, ka rrezik të dështosh" Por është e nevojshme të kalosh rreziqe,.sepse
rreziku më i madh në jetë është të mos rrezikosh asgjë. Njeriu që nuk rrezikon asgjë, nuk bën asgjë, nuk ka asgjë, nuk është asgjë dhe nuk bëhet asgjë..!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Pershkruani shqiperine vetem me nje fjale....
« Pergjigju #307 Me: Mars 11, 2012, 11:53:34 PD »
mall
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Pershkruani shqiperine vetem me nje fjale....
« Pergjigju #308 Me: Mars 20, 2012, 07:19:22 MD »
eros [cheesy1]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Pershkruani shqiperine vetem me nje fjale....
« Pergjigju #309 Me: Mars 22, 2012, 08:13:41 MD »
Beautiful !

Jashtë Linjë Idush

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 313
 • Popullariteti: 4
Pershkruani shqiperine vetem me nje fjale....
« Pergjigju #310 Me: Maj 04, 2012, 12:09:04 PD »
yhyyyyyy  [searching]
Mjaltë & Limon.


[biciklete]

Jashtë Linjë corazon

 • Sérenite
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 113
 • Popullariteti: 2
Pershkruani shqiperine vetem me nje fjale....
« Pergjigju #311 Me: Maj 04, 2013, 03:27:11 MD »
Zemer