Autori Tema: Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.  (Lexuar 50692 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #75 Me: Maj 30, 2009, 12:12:55 MD »
KoSoVo CiTy
Kosovo State do te thuash?

Jashtë Linjë ERALDI-UK

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 940
 • Popullariteti: 4
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #76 Me: Maj 30, 2009, 12:13:24 MD »
E KAM ENDERR QE TA VIZITOJ NJE HERE YOR CITY  KOSOVEN
DISA MBETURINA FLASIN KEQ DHE PLEHRAT JU BESOJNE........

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #77 Me: Maj 30, 2009, 12:15:46 MD »


E KAM ENDERR QE TA VIZITOJ NJE HERE YOR CITY  KOSOVEN

Eh po askush sta ndalon .Te mirpresim


KoSoVo CiTy
Kosovo State do te thuash?


KoSoVo CiTy
Kosovo State do te thuash?

Ashtu diqka qysh don ti kuptoe
[grin1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #78 Me: Qershor 04, 2009, 05:18:40 MD »
Greqi kos island
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë kusi

 • The Speed Maniac
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 366
 • Popullariteti: 0
 • Never Give Up !!
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #79 Me: Qershor 04, 2009, 09:50:21 MD »
 qe e dhe nje foto te Pejes...
Everything has changed but things are the same...!!

Jashtë Linjë e di une

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 141
 • Popullariteti: 0
 • Ai qe shton dijet e tija shton vuajtjet e tija.
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #80 Me: Qershor 05, 2009, 06:30:07 MD »
Vlore ..... djepin e trimerise.
Nese mendon se i ke aritur te gjitha ne jete, cohe koken larte te kujtosh nje te vertet. Per sa kohe qe koka jote nen re qendron dihe se koha iken dhe boten krejtesisht kure nuk e zotron.

Jashtë Linjë hanamontana

 • YOU ARE EVERYTHING TO ME
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 21
 • Popullariteti: 0
 • I WILL LOVE YOU FOR THE REST OF MY LIVE
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #81 Me: Qershor 06, 2009, 02:35:08 MD »
A ESHTE BUKUR NE KOSOVE,
MY ONLY LOVE IS...YOU

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #82 Me: Qershor 06, 2009, 02:46:34 MD »
Ne Itali
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #83 Me: Qershor 06, 2009, 03:01:43 MD »
ehhh atje ku dikur ishte mussolini  [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #84 Me: Qershor 08, 2009, 08:09:01 MD »
ehhh atje ku dikur ishte mussolini  [mrgreen]
Mussolini lindi ne Forlì e vdiq ne Como. Qeverisi ne Rome. Ku je ti tamam tamam? ;D

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #85 Me: Qershor 08, 2009, 11:40:50 MD »
Sa qenkan shtuar Italianet... Ju goca jeni qe jeni, tregoni edhe qytetin qe te dime kujt t'ja veme syrin :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #86 Me: Qershor 08, 2009, 11:51:05 MD »
Sa pak te Kosoves qe ka  [sad1] [sad1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ebukura

 • te dua shum
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 54
 • Popullariteti: 0
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #87 Me: Qershor 11, 2009, 09:26:58 MD »
une jam nga Maqedonia nga qyteti i me i bukur Gostivari
ebukura

Jashtë Linjë Tironc11

 • Gotta love house music
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #88 Me: Qershor 25, 2009, 04:38:14 PD »
spaska fare ne Amerik

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #89 Me: Qershor 28, 2009, 06:18:09 MD »
shqiperi shqiperi shqiperi
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com