Autori Tema: Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.  (Lexuar 48332 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #60 Me: Prill 17, 2009, 09:52:29 PD »
shqiperi..
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #61 Me: Prill 17, 2009, 05:46:45 MD »
Urra po shtohen edhe kta vendasit  [clap3] [clap3]
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë Ballerina

 • Arkitekte
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 108
 • Popullariteti: 1
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #62 Me: Prill 20, 2009, 12:12:28 PD »
it.
Ekzistojne vetem dy gjera te pafundme: Universi dhe injoranca njerezore.
Ajnshtajn.

Jashtë Linjë Crazy_Girl

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 234
 • Popullariteti: 1
 • ShKoDrAnE
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #63 Me: Prill 29, 2009, 02:29:20 MD »
Selanik

Jashtë Linjë _ela_

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1294
 • Popullariteti: 5
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #64 Me: Maj 27, 2009, 12:24:50 MD »
Shqiperi
Talenti krijohet ne vetmi...Karakteri ne shoqeri!

Jashtë Linjë beni 2

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 41
 • Popullariteti: 0
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #65 Me: Maj 29, 2009, 10:19:59 MD »
itali edhe per pak  [mrgreen]
kush jemi ne per te gjykuar te tjeret

Jashtë Linjë Beqari

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2069
 • Popullariteti: 34
 • O te marr ty ...O marr ate tjetren
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #66 Me: Maj 29, 2009, 10:53:49 MD »
Svicer
 Love is the name, sex is the game. Forget the name and play the game....

Jashtë Linjë LOLITA OUI

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2414
 • Popullariteti: 44
 • Bukuroshja e Fbi
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #67 Me: Maj 29, 2009, 11:02:10 MD »

Jashtë Linjë LOLITA OUI

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2414
 • Popullariteti: 44
 • Bukuroshja e Fbi
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #68 Me: Maj 29, 2009, 11:03:23 MD »

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #69 Me: Maj 29, 2009, 11:15:02 MD »
Ua endrra ime Zvicra, Franca.  [sad1]

Jetoj ne Itali.

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #70 Me: Maj 29, 2009, 11:17:31 MD »
ne toke
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë Beqari

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2069
 • Popullariteti: 34
 • O te marr ty ...O marr ate tjetren
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #71 Me: Maj 29, 2009, 11:34:27 MD »
Ua endrra ime Zvicra, Franca.  [sad1]

Jetoj ne Itali.
Ne fillim jan endrra por kur te jetosh disa vite ne at shtet te behet edhe ai bajat !!!
 Love is the name, sex is the game. Forget the name and play the game....

Jashtë Linjë kusi

 • The Speed Maniac
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 366
 • Popullariteti: 0
 • Never Give Up !!
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #72 Me: Maj 30, 2009, 11:29:08 PD »
ne Peje....qytet buze bjeshkeve te Nemura dhe ne mes me lumin e  bardhe....e ne krye Gryken E Rugoves...
Everything has changed but things are the same...!!

Jashtë Linjë ERALDI-UK

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 940
 • Popullariteti: 4
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #73 Me: Maj 30, 2009, 12:09:47 MD »
LONDON
DISA MBETURINA FLASIN KEQ DHE PLEHRAT JU BESOJNE........

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #74 Me: Maj 30, 2009, 12:10:23 MD »
KoSoVo CiTy
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥