Autori Tema: Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.  (Lexuar 50688 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë loni_milano

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 748
 • Popullariteti: -2
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #45 Me: Prill 07, 2009, 12:45:05 MD »
itali milano nai here ne shqiperi e kam ba si rrug vreshti hahahahaah

Jashtë Linjë summer

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 355
 • Popullariteti: 8
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #46 Me: Prill 08, 2009, 08:53:03 MD »
qyteti i endrave sqenka ketu  [cryingorverysad] [cryingorverysad]


un per veten e ime jetoj te shqiperia  [teethsmile]

Jashtë Linjë loni_milano

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 748
 • Popullariteti: -2
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #47 Me: Prill 09, 2009, 11:30:08 PD »
itali milano nai here ne shqiperi e kam ba si rrug vreshti hahahahaah

po jo si mua ahhaa cdo 2 muaj [rlmao] [rlmao] [rlmao]

ca behet andej nga Vimodrone [rlmao] [rlmao]
o sgnor de vi madrum fa spari tutti terun  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [kisss2]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #48 Me: Prill 09, 2009, 01:55:21 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #49 Me: Prill 13, 2009, 06:03:10 MD »
France [smiley1]
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #50 Me: Prill 13, 2009, 08:27:45 MD »
ku rri ne france ti... djallushe....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #51 Me: Prill 14, 2009, 04:44:14 MD »
BORZILOKU rri ne marseille /  po mesa shof  spaska as nje shqiptar ne kte forum  qe e paskam komshi / dominoka italia [bigok]
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #52 Me: Prill 14, 2009, 05:55:29 MD »
po une isha ne chambery ti sma vare mua......
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #53 Me: Prill 14, 2009, 10:09:10 MD »
Kush re sta vari  un eee? LOL
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #54 Me: Prill 14, 2009, 10:14:37 MD »
Kush re sta vari  un eee? LOL
po ti me ..une dola ne forum ku vajti  djallusha ti sikure u fshehve  ska gje se po te vishe ti ne berate une do ta hape deren dhe qe ne rinas do vije te mare....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #55 Me: Prill 15, 2009, 11:57:28 PD »
Kush re sta vari  un eee? LOL
po ti me ..une dola ne forum ku vajti  djallusha ti sikure u fshehve  ska gje se po te vishe ti ne berate une do ta hape deren dhe qe ne rinas do vije te mare    [sad1]  sa keq mvika  kur ke shkrujt  se paskam pare   [rolleyes1]   do ke qen e pir  herene tjter qe do vish  do te pres me tufe trendafilash roze ;D
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #56 Me: Prill 15, 2009, 02:28:46 MD »
Kush re sta vari  un eee? LOL
po ti me ..une dola ne forum ku vajti  djallusha ti sikure u fshehve  ska gje se po te vishe ti ne berate une do ta hape deren dhe qe ne rinas do vije te mare    [sad1]  sa keq mvika  kur ke shkrujt  se paskam pare   [rolleyes1]   do ke qen e pir  herene tjter qe do vish  do te pres me tufe trendafilash roze ;D
uuuuu rofshe.....po marserja nga chambery  eshte large.........oi  do vije me termend ky budallai  thote djallusha me vete.......
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #57 Me: Prill 16, 2009, 04:12:43 MD »
Kush re sta vari  un eee? LOL
po ti me ..une dola ne forum ku vajti  djallusha ti sikure u fshehve  ska gje se po te vishe ti ne berate une do ta hape deren dhe qe ne rinas do vije te mare    [sad1]  sa keq mvika  kur ke shkrujt  se paskam pare   [rolleyes1]   do ke qen e pir  herene tjter qe do vish  do te pres me tufe trendafilash roze ;D
uuuuu rofshe.....po marserja nga chambery  eshte large.........oi  do vije me termend ky budallai  thote djallusha me vete.......
jam besnike  kur them 1gjo e maj  shife [smiley1]
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #58 Me: Prill 16, 2009, 08:10:14 MD »
Kush re sta vari  un eee? LOL
po ti me ..une dola ne forum ku vajti  djallusha ti sikure u fshehve  ska gje se po te vishe ti ne berate une do ta hape deren dhe qe ne rinas do vije te mare    [sad1]  sa keq mvika  kur ke shkrujt  se paskam pare   [rolleyes1]   do ke qen e pir  herene tjter qe do vish  do te pres me tufe trendafilash roze ;D
uuuuu rofshe.....po marserja nga chambery  eshte large.........oi  do vije me termend ky budallai  thote djallusha me vete.......
jam besnike  kur them 1gjo e maj  shife [smiley1]
   ate do ta vertetoj koha........
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #59 Me: Prill 16, 2009, 11:12:47 MD »
 [smiley1]E MIRE..
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent