Autori Tema: Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.  (Lexuar 48362 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #30 Me: Prill 05, 2009, 08:19:58 MD »
ua borziloku artist opaaa e faja ra ke gropa
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #31 Me: Prill 05, 2009, 08:25:09 MD »
ua borziloku artist opaaa e faja ra ke gropa
po normale me sherre te jesh familje intelektualesh e mos daleshe artist......
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #32 Me: Prill 05, 2009, 08:27:47 MD »
tashi e mrapa do te therras artist .knojm njeher se u merzitem pa fol ... O i miri omel si pershesh me tamel
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #33 Me: Prill 05, 2009, 08:33:26 MD »
po mire me sherre artist thirrem  .....po prape me ty nuk hahem dot se ti je bere viiiiiipppp......une kam 4 muaj ketu dhe po mi japin ato yjet sikure jane flori....ti me 2 jave direkt vip.....ca fati kane ca e ca......po pse ca me mungon mua per te qene vip...zgjuarsia, trimeria ,bukuria ......
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #34 Me: Prill 05, 2009, 08:35:32 MD »
hahahahahahaha per at zot jam habit dhe une qe u bona vip thash paskan lafit une vetem vip sjam hahahahaha
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë dennis

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 878
 • Popullariteti: 3
 • me shterngo fort MUA ose me lesho
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #35 Me: Prill 05, 2009, 08:36:42 MD »
po mire me sherre artist thirrem  .....po prape me ty nuk hahem dot se ti je bere viiiiiipppp......une kam 4 muaj ketu dhe po mi japin ato yjet sikure jane flori....ti me 2 jave direkt vip.....ca fati kane ca e ca......po pse ca me mungon mua per te qene vip...zgjuarsia, trimeria ,bukuria ......
psh BORZILOKU e forte kjo, por duhet me ndryshu gjinin hahahaha
URREJ shume spiunat por ma INAT kam servilat

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #36 Me: Prill 05, 2009, 08:38:20 MD »
shko o denis lujsh menc ishalla
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #37 Me: Prill 05, 2009, 08:52:41 MD »
se kan mar vesh shqiptaret per ket teme se do kishin bo namin
po votoni mo ju qe rrini ne shqiperi se po dalim shqiptare jo ne shtepi
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #38 Me: Prill 05, 2009, 08:56:13 MD »
me beri shume pershtypje dhe mua...
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #39 Me: Prill 05, 2009, 08:57:37 MD »
po mire me sherre artist thirrem  .....po prape me ty nuk hahem dot se ti je bere viiiiiipppp......une kam 4 muaj ketu dhe po mi japin ato yjet sikure jane flori....ti me 2 jave direkt vip.....ca fati kane ca e ca......po pse ca me mungon mua per te qene vip...zgjuarsia, trimeria ,bukuria ......
hahahaha po ta them sekretin be 1000 postime se te bej un vip se neser behem moderatore une
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #40 Me: Prill 05, 2009, 09:01:51 MD »
opo leri ato ti ....te gjejne te vogel ty dhe te bejne qefin
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #41 Me: Prill 05, 2009, 09:06:37 MD »
hahahahaha e kush tma bej qefin muaaa?
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #42 Me: Prill 05, 2009, 09:12:11 MD »
po  pse mos ta bejn ...pse ca te mungon ....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #43 Me: Prill 05, 2009, 09:14:15 MD »
hahahahahaha uuuu une jam sherri i forumit , dhe kush do sherr ne shpi te vet? Mu dhe pak se do me flakarojn hahahaha
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Le te shohim ku banojne anetaret e forumit.
« Pergjigju #44 Me: Prill 06, 2009, 05:37:16 MD »
un ne itali [super]