Autori Tema: Ikim, biri im!  (Lexuar 2719 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ikim, biri im!
« Me: Maj 19, 2010, 11:36:14 MD »
Sot me mallengjeu,me shastisi,me rrenqethi cdo  varg i kesaj poezie.
Per  te gjithe ata qe lane vendin, shtepine e tyre,per ata qe jane nisur ne nje rruge pa kthim,ne nje rruge pa krye pa fund,e qe degdisen shpresave te fatit...Per te gjithe ata emigrante qe jane endur rrugeve te botes me friken se do i kthejne sot ,neser...nje dite.....Ikim, biri im!

Poezi nga Vaid Hyzoti


« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ikim, biri im!
« Pergjigju #1 Me: Maj 20, 2010, 04:06:49 PD »
Ehhhhhhh...e vertete qe djeg ne shpirt...mbetem gjith Jetes ne vend te huj
shume fjale te dhimshme e te verteta kjo videoja got
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Ikim, biri im!
« Pergjigju #2 Me: Maj 26, 2010, 12:10:28 MD »
 [cryingorverysad] [cryingorverysad] [cryingorverysad] [cryingorverysad] [cryingorverysad] [cryingorverysad]

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Ikim, biri im!
« Pergjigju #3 Me: Qershor 10, 2010, 12:34:38 PD »
 [embarrased1] [embarrased1] [embarrased1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [fool] [fool] [fool] [fool]

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Ikim, biri im!
« Pergjigju #4 Me: Qershor 10, 2010, 12:52:09 MD »
Shume poezi mallengjyese.... :'( :'(
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Ikim, biri im!
« Pergjigju #5 Me: Qershor 10, 2010, 10:39:06 MD »
Sot me mallengjeu,me shastisi,me rrenqethi cdo  varg i kesaj poezie.
Per  te gjithe ata qe lane vendin, shtepine e tyre,per ata qe jane nisur ne nje rruge pa kthim,ne nje rruge pa krye pa fund,e qe degdisen shpresave te fatit...Per te gjithe ata emigrante qe jane endur rrugeve te botes me friken se do i kthejne sot ,neser...nje dite.....Ikim, biri im!

Poezi nga Vaid Hyzoti

 :'( :'( :'( :'( eshte e treta here qe e lexoj kete poezi...
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ikim, biri im!
« Pergjigju #6 Me: Mars 11, 2012, 12:04:34 MD »
Dhe e lexova perseri  [sad1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!