Autori Tema: femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga  (Lexuar 26206 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #45 Me: Mars 03, 2008, 11:42:38 MD »
angel_girl


Pleshti cil quan vajze tamam ti ??? mund te ma shpjegosh cik se jam pak kurioze:)

 
GONXHE BOJAXHIUN
 
thene
 
NENE TEREZA
 
laaaaaaaaaal


Hahahahaha
 
S'ka faj cuni se eshte shume patriot, s'ka kohe per lajmet nga bota....ky ...eeeh...
 
Sa me qeshet mo amon...
 
Pleshti! Lexoje dhe nje here postimin tim para ardhes...lali...

S'je i pari as i fundit qe njoh...nga kategoria....

Thjesht, une s'ta luaj lojen zemra...kur te lodhesh ulu bej nje pauze...& rinisja...mo..haha!!!

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #46 Me: Mars 04, 2008, 12:09:49 PD »
mondiana i lexova postimet e tua. Me duken postime femre qe do te mbroje kategorine.

Une te jap prova per ato qe them, me shume se kaq s'di cmund te bej. Lere Anjeze gonxhe bojaxhiun te qete, mos bej ironi adoleshenteje  ;) .

Une s'jam besimtar madje jami kunder fese, por ama s'jam qorr, dhe kur lexoj qe ju lavderoni vajzat shqiptare sot me vjen disi per te qeshur.

I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #47 Me: Mars 04, 2008, 10:52:17 PD »
Pleshti ti do martohesh me femer te huaj ?

Kush ka folur per martese? Nuk eshte i detyruar te martohet njeriu.. martesa nuk eshte si ajri.
Une s'kam ndermend te martohem, nese martohem do e bej nese gjej nje nga ato pak vajza tamem sot  ;) . Perndryshe jam top keshtu.

mondiana po fol hapur thuaj cmendon.. pse permbahesh? Une sjam femij qe qan dhe iken me vrap po fole ashper ti  ;)
Ti ke mendimet e tua, kurse une lexoj gazetat shohe lajmet ndjek realitetin.. dhe krijoj opinionet e mija  :)


lol pleshti

Puna eshte se nuk je i vetmi qe ndjek lajmet , lajmet i ndjekim te gjithe po ti mendimin tend e jep si te kryer i ve piken ! Gjithashtu replikon ashper ashtu si i thua vete mondianes dmth nuk do arrish asnjehere te bindesh te tjeret qe ke te drejte (megjithese mund te kete edhe te verteta mes fjaleve te tua).

Sa per martesen nuk i fshihesh dot rendit shoqeror  ;) ! Problemi qendron te toleranca jote ndaj te tjereve (ne sensin qe nese nuk je elastik ne mendimet e tua ,ne nje te ardhme ndoshta jo te larget ,do kesh probleme ne martesen tende) pasi thua nese martohem do martohem me nje vajze tamam po me keto mendime me le shume te dyshoj ne aftesine tende te te gjykuarit (ben pergjithesime , ke krijuar nje realitet tendin per mendimin tim te gabuar :))

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #48 Me: Mars 04, 2008, 03:24:42 MD »
Kush do te bind njeri? Keto thone qe vajzat shqiptare jane: me te ndershmet me te zgjuarat plot me nder...
Kurse une them te kunderten.. Sot vetem vajzat shqiptare qe s'jane te tilla  ;) .
Nuk them vetem opinion personal por mbeshtetem mbi te dhena efektive.

Nuk i shmangem dot shoqerise duhet te martohem me zorr?  :) Kjo eshte e bukur... Ata qe martohen po behen gjithmon e me shume nje pakice.. eshte komplet i kundert nga cthua ti Trendi.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #49 Me: Mars 04, 2008, 06:31:23 MD »
kan ca + ,por nji prerje kan!

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #50 Me: Mars 04, 2008, 06:55:29 MD »
Kush do te bind njeri? Keto thone qe vajzat shqiptare jane: me te ndershmet me te zgjuarat plot me nder...
Kurse une them te kunderten.. Sot vetem vajzat shqiptare qe s'jane te tilla  ;) .
Nuk them vetem opinion personal por mbeshtetem mbi te dhena efektive.

lol kjo eshte e mira e demokracise , liria e fjales , liria e te vepruarit , liria e te menduarit ! Lexoj ate qe thua ti , e kuptoj pse e thua , e pranoj si mendim tendin por nuk e ndjej si te vertete  ;D !

Citim
Nuk i shmangem dot shoqerise duhet te martohem me zorr?  :) Kjo eshte e bukur... Ata qe martohen po behen gjithmon e me shume nje pakice.. eshte komplet i kundert nga cthua ti Trendi.

 
rendit shoqeror ne sensin se si shoqeria ne kete moment historik qe ne jetojme koncepton sjelljen normale njerezore , ndoshta ne te ardhmen nuk do egzistoje fare "martesa"  si istitucion , por momentalisht eshte !

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #51 Me: Mars 04, 2008, 08:33:11 MD »
n00b do te ishte me te vertet mrekulli te kishin te gjith zgjuarsine tende te vlersoj shume  :-* :-*
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #52 Me: Mars 06, 2008, 11:46:14 MD »
Kush do te bind njeri? Keto thone qe vajzat shqiptare jane: me te ndershmet me te zgjuarat plot me nder...
Kurse une them te kunderten.. Sot vetem vajzat shqiptare qe s'jane te tilla  ;) .
Nuk them vetem opinion personal por mbeshtetem mbi te dhena efektive.

lol kjo eshte e mira e demokracise , liria e fjales , liria e te vepruarit , liria e te menduarit ! Lexoj ate qe thua ti , e kuptoj pse e thua , e pranoj si mendim tendin por nuk e ndjej si te vertete  ;D !

Citim
Nuk i shmangem dot shoqerise duhet te martohem me zorr?  :) Kjo eshte e bukur... Ata qe martohen po behen gjithmon e me shume nje pakice.. eshte komplet i kundert nga cthua ti Trendi.

 
rendit shoqeror ne sensin se si shoqeria ne kete moment historik qe ne jetojme koncepton sjelljen normale njerezore , ndoshta ne te ardhmen nuk do egzistoje fare "martesa"  si istitucion , por momentalisht eshte !

nOOb Po mase esht dhe kshu si thu ti,se njeriu e ka shpik dhe njeriu ka per ta zhduk prap..

po shifet se si ecen bota ne kto momente..duhet te mendohesh mir se martohesh me 1 femer..

Pleshto pastaj s'ka te boj ndershmeria apo kunder..esht mentaliteti qe  esht i till ne shqiperi dhe do kaloj shum koh kur te arrisi piken e duhur..

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #53 Me: Mars 08, 2008, 03:33:21 MD »
 kishin mar  3 femra per te bere nji test .
amerikane ,serbe,dhe nji shqiptare .tani keto i fusin ne tre dhoma dhe do te zhvisheshin nudo dhe ne befasi do te futeshte ni mashkull ne dhom dhe do te shikonin veprimet qe do te benin.

futen te amerikania kjo direkt leshon duart dhe mbulon veften dhe nxoren konkluzionin vetem per sex e paskan prb amerikanet se tjerat ti jep.

shkojn dhe te shkina dhe mbulon gjoksin ,e kjo e mban nderin nalt se per posht ....!

por te shqiptarja nuk ndodh asnjira nga keto por mbulon syt! ksaj than 'vec mos ti del nami'

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #54 Me: Mars 08, 2008, 05:46:33 MD »
Jo mo...? Me vertete...thua...?
 
C'na cudite mi Nurije...haha...
 
Lali... Po mos e ka vrare gje dielli ate mo...?
:D :D :D
 
Shkruaju email te ribejne testin, se konkluzione te tilla, nuk jane shkenca ekzakte...haha...
 
Dergoje ketu te
 
...ke.ngaterruar.temen@hot-hot.humori....
 
Hahaha...
 
Goje te liga kendej nga me te ndryshmet, paskemi...Te na rroni sa malet...mo...

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #55 Me: Mars 08, 2008, 08:31:14 MD »
kishin mar  3 femra per te bere nji test .
amerikane ,serbe,dhe nji shqiptare .tani keto i fusin ne tre dhoma dhe do te zhvisheshin nudo dhe ne befasi do te futeshte ni mashkull ne dhom dhe do te shikonin veprimet qe do te benin.

futen te amerikania kjo direkt leshon duart dhe mbulon veften dhe nxoren konkluzionin vetem per sex e paskan prb amerikanet se tjerat ti jep.

shkojn dhe te shkina dhe mbulon gjoksin ,e kjo e mban nderin nalt se per posht ....!

por te shqiptarja nuk ndodh asnjira nga keto por mbulon syt! ksaj than 'vec mos ti del nami'
hahahaha shofero  e  ke  myt

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #56 Me: Mars 10, 2008, 09:56:45 MD »
kishin mar  3 femra per te bere nji test .
amerikane ,serbe,dhe nji shqiptare .tani keto i fusin ne tre dhoma dhe do te zhvisheshin nudo dhe ne befasi do te futeshte ni mashkull ne dhom dhe do te shikonin veprimet qe do te benin.

futen te amerikania kjo direkt leshon duart dhe mbulon veften dhe nxoren konkluzionin vetem per sex e paskan prb amerikanet se tjerat ti jep.

shkojn dhe te shkina dhe mbulon gjoksin ,e kjo e mban nderin nalt se per posht ....!

por te shqiptarja nuk ndodh asnjira nga keto por mbulon syt! ksaj than 'vec mos ti del nami'
hahahahaha bravo shofer  ;D . Shqiptarja vetem ruhet qe mos ti dali nami, do te duket perher si e ndershme. Mua me pelqejne ato qe e pranojne si jane.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #57 Me: Mars 11, 2008, 10:16:30 MD »
Ndoshta duhet then dhe shpjeguar  perse vajzat shqiptare kan arritur ne kte gjendje?
Teoria ime simbas te dhenave te llogjikes time eshte se, inocenca e vajzes shqiptare  ka humbur rruge , thjeshtesija mungon si perhere, tani mbizotron vullgariteti, mungesa e edukates dhe cvlersimi i femres ne syte e mashkullit (por qe kohen e fundit eshte e pergjitheshme, megjithese tek shqiptari pak me shume e theksuar).  ;)

Vlersoj qe mendimet e njerzve  jan te ndara si nga nje ane si ne tjetren, e rendesishmja per ne te  gjithe  eshte te kuptojm dhe te ndryshojm  kte "liberalism" ,keq interpretuar qe eshte perhapur dhe theksuar kohen e fundit ne shqiperi me shume sec duhej.Nga nje mentalitet i mbyllur dhe i vrare shpirtrisht, ndryshuam pernjeheresh si njerez, (sjellje, veshje, etj.).Athere kuptohet qe  mbase jo te gjithe shqiptaret  jan te pregatitur per ta pranuar kte lloj mentaliteti te sajuar dhe te kopjuar ose improvizim i kohes. Eshte nje fillim me nje mbarim surprize per te gjithe,   rinine shqiptare e cila gabimisht e interceptoi ne nje menyre ose tjetren sikurse te ishte  nje modernizm, nje perparim ose thjesht  nje hap perpara  me boten moderne! :)

Blerinda
« Redaktimi i Fundit: Mars 11, 2008, 10:18:53 MD nga Blerinda »

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #58 Me: Mars 11, 2008, 10:33:06 MD »
ik blerinda m'qafsh se ja ke fut kot...pse  bota esht perpara prap dhe pse ka vulgaritetin etjer...njeriu e zgjedh vet rrugen e ecjes si vulgar si e (nershme)....s'do te thot gjo kjo qe thu ti,kto jan fjal urbane qe perdoren ç'do dit ... pastaj ka nga ato goca uaaa sa pa edukat ky dhe me vete ça nuk flasin..ipokrizi !!

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #59 Me: Mars 12, 2008, 06:23:59 MD »
po  esht e kot qe justifikoheni....ka goca shqipe jasht shteti qe fjalen rak ne gjuh te huj e kan si shprehje ckemi..kurse shqip se flasin pse simas teje???...apo tingellon shum rend eeee