Autori Tema: femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga  (Lexuar 26205 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #15 Me: Shkurt 29, 2008, 12:42:10 PD »
Mos u lodhni shume. Shikoni kete me poshte, ja kshu jane te gjitha ( jo nga bukuria) .

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #16 Me: Shkurt 29, 2008, 01:24:02 PD »
Mos u lodhni shume. Shikoni kete me poshte, ja kshu jane te gjitha ( jo nga bukuria) .Cfar shikimesh te thelle  ;D
E eger fare grekja, kurse kjo jona beka si e pafajshme, duhet te jete ndonje krye...
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #17 Me: Mars 01, 2008, 09:38:07 PD »
Ncncnc ja si hidhen djemt shqipetare ne flake kur shikojn nje bukuroshe ;D
Mos u merakosni , te jet si te jet Valbona, ose cdo femer, me pak ose me shume e bukur, e eger, e bute, e fajshme, e pafajshme,  prape nderin e ka te quhet Femer Klas lol
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #18 Me: Mars 01, 2008, 12:45:35 MD »
E mire kush e shau, yll e embel dhe idjote. Femer perfekte  ;D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #19 Me: Mars 01, 2008, 02:23:38 MD »
Me vjen keq qe ke kshtu mendimesh per femren shqiptare ne pergjithesi!
dhe nuk e kuptova perse beni kshtu dallimesh , te kota, sic eshte kjo video me siper.
 Plesht, kupto nje here e mire se cfare eshte "perfekte", sepse ti po mundohesh t'ja ndryshosh zbukurimin dhe efektin qe ka  "femra perfekte".
Femrat shqiptare jan ne kuptimin e plote perfekte dhe te zgjuara! Gjynaf per ato qe s'besojn dhe qe mundohen te nxjerrin defektet e saj ne pamje.
 Mos gjyko nga pamja e jashtme nje femer se mund te te dominoj nga mendja sa 10 burra ne nje vend!!!

Shendet djal!

JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #20 Me: Mars 01, 2008, 04:10:17 MD »
Sweet....
 
Amon dhe ti mi ronceeeee...
 
Mos m'a luaj lojen e Pleshtit lali.....
 
Cun sarkazme e kemi.....plus dhe ca te tjere...
 
Dhe mos u tremb mi...
 
Pse, do t'i humbase vlera femres shqiptare, per ca opinione negative.....mo..?
 Uhaaaaa...
 
Ajo qe nuk dime eshte shume me teper se ajo qe dime.....do jete perhere keshtu....
 
Qe pleshtat ia marshi femres shqiptareee
 
Cuuuuuuuuuna
 
Por s'ka, prandaj meruni me kete Dr. Pleshtin e forumit tone...he...
 
Hahaha...

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #21 Me: Mars 01, 2008, 06:39:58 MD »
Une te trembem???
Mos u tremb gje Pleshti? ;D ja pyete
Une jam femer dhe mendoj qe nqs nje femer quhet yll e bukur dhe mbas ksajt quhet idjote ,  atehere edhe une me  shume se te tjerat jam kshtu simbas mendimeve te meshkujve qe e perkufizojn femren  Perfekte. Sa mendje e shfrenuar ....
Faleminderit meshkujve qe dita dites na beni te ndjehemi edhe me speciale se sa jemi lol
Jam krenare qe jam femer shqiptare :)
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #22 Me: Mars 01, 2008, 07:22:26 MD »
Me vjen keq qe ke kshtu mendimesh per femren shqiptare ne pergjithesi!
dhe nuk e kuptova perse beni kshtu dallimesh , te kota, sic eshte kjo video me siper.
 Plesht, kupto nje here e mire se cfare eshte "perfekte", sepse ti po mundohesh t'ja ndryshosh zbukurimin dhe efektin qe ka  "femra perfekte".
Femrat shqiptare jan ne kuptimin e plote perfekte dhe te zgjuara! Gjynaf per ato qe s'besojn dhe qe mundohen te nxjerrin defektet e saj ne pamje.
 Mos gjyko nga pamja e jashtme nje femer se mund te te dominoj nga mendja sa 10 burra ne nje vend!!!

Shendet djal!
 :o :o :o

S'di te kem pare ndonje vajze Shqiptare te zgjuar deri me sot  ;) . Mjafton edhe te shohesh namin qe kan.. :)
« Redaktimi i Fundit: Mars 02, 2008, 12:48:37 PD nga Pleshti »
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #23 Me: Mars 01, 2008, 08:13:18 MD »
Hahahahaha
 
Me vdiq Pleshti...fare...
Po meqe s'ke pare akoma femra shqiptare, pse ia fut kot...atehere....???
 
Uaaa po ku isha une, kur lindi dhe kjo llogjika e te pallogjikes...???
 
Me siguri ne kerkim te Pleshtit....por akoma me iken nga duart...ky...
 
Hehehe Pleshti......

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #24 Me: Mars 01, 2008, 10:21:14 MD »
Me vjen keq qe ke kshtu mendimesh per femren shqiptare ne pergjithesi!
dhe nuk e kuptova perse beni kshtu dallimesh , te kota, sic eshte kjo video me siper.
 Plesht, kupto nje here e mire se cfare eshte "perfekte", sepse ti po mundohesh t'ja ndryshosh zbukurimin dhe efektin qe ka  "femra perfekte".
Femrat shqiptare jan ne kuptimin e plote perfekte dhe te zgjuara! Gjynaf per ato qe s'besojn dhe qe mundohen te nxjerrin defektet e saj ne pamje.
 Mos gjyko nga pamja e jashtme nje femer se mund te te dominoj nga mendja sa 10 burra ne nje vend!!!

Shendet djal!
 :o :o :o

S'di te kem pare ndonje vajze Shqiptare deri me sot  ;) . Mjafton edhe te shohesh namin qe kan.. :)
Avash se me  preke ne seder , s'ben kshtu ;D megjithate mendimi jot , e vlersoj!
Gjithe te mirat
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #25 Me: Mars 02, 2008, 12:50:51 PD »
Nese prekesh ne seder eshte gje e mire sweet sepse do te thote qe ke  ;D .
Ketu ne itali ka shume vajza Shqiptare qe s'kan. Megjithate e verteta duhet pranuar, edhe mua do te me pelqente qe vajzat shqiptare te ishin si thua ti, por per fat te keq eshte e kunderta  ;).
Duhet te dish qe neper evrope shqiptaret mbahen vetem si super k....  :)
Kjo s'do te thote qe 100% jan keshtu, por edhe nami s'del kot... nje dore e mire te tilla jane.  :)
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #26 Me: Mars 02, 2008, 03:48:59 MD »
Nese prekesh ne seder eshte gje e mire sweet sepse do te thote qe ke  ;D .

Te pelqen te jesh ironik? kujdes se nuk eshte gje e mire.


Ketu ne itali ka shume vajza Shqiptare qe s'kan.

Secila vajze shqiptare  permban pergjithesi per veten dhe per jeten e saj.Kush jemi neve te gjykojm njerzit ne kte menyre??? kudo  neper bote secili njeri tregon veten pastaj origjinen dhe familjen dhe njerzit qe e rethojn ti c'problem ke??.

Megjithate e verteta duhet pranuar, edhe mua do te me pelqente qe vajzat shqiptare te ishin si thua ti, por per fat te keq eshte e kunderta  ;).

E verteta gjithemone duhet pranuar, por varet nga secili nga cili profil te kendit e shikon te verteten.
Dhe mos harro se e verteta triumfon perhere ;) te jesh i sigurte.
vajzat shqiptare nuk kan as me pak as me shume te mehta se sa vajzat e tjera neper bote. Ato jan te asaj natyre sepse rinija shqiptare nuk eshte si cdo rini. Mendoj qe per nje vajze eshte 100 here me e veshtire te emigroj, se sa nje mashkull. Emigrimi ndoshta e ndryshon njeriun, dhe e ben te hyj ne rruge te pasigurte dhe te panjohure . Dhe dyshoj qe nje njeri i futet rrugve per te shkatrruar jeten e vet  per te gjetur te miren diku tjeter dhe disi ndryshe nga c'kishte dikur.
Juve dini vetem te llapni kot me kot, por me sa veshtiresi kalon ajo femer shqiptare, neper jet se mendoni ose beni sikur se mendoni ...dhe i bini shkurt gjerave dhe i fusni te gjitha ne te njejten kategori plehrash.
E kunderta e kujt??? --- Perfekti s'ka fund... eshte i paarritshem , zgjuarsija po ashtu. prandaj kundershto deri neser se kot e ke.. njera prej tyre do te pelqej me siguri, besoj se perfundimisht shqiptare do e kesh nderin .Duhet te dish qe neper evrope shqiptaret mbahen vetem si super k....  :)

 Nga ty po e degjoj per here te pare, megjithate FLM ne emerin e tyre. Do na ken shume zili kto njerzit e evropes se tjeter lloj nuk shpjegohet pse ruset, rumunet, bullgaret, serbet jan duke pritur radhen ...per trafik femrash lol
Kjo s'do te thote qe 100% jan keshtu, por edhe nami s'del kot... nje dore e mire te tilla jane.  :)

Kjo qe thua ti eshte e then kshtu ne kte menyre: S'ka pyll pa derra, dmth nqs nje femer  e nxin faqen e vet ja nxin dhe te 100-ve, dhe kjo gje  sinqerisht nuk me  duket nje gje e drejte qe  te gjykosh nje shoqeri te tere prej nje veprimi te gabuar prej dy a tre mendjelehta.
« Redaktimi i Fundit: Mars 02, 2008, 06:53:37 MD nga Sweet_Memory »
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #27 Me: Mars 02, 2008, 06:55:19 MD »
Bravo Sweety e ke then sic duhet sa per Pleshtin kisha vec dicka me te then me vjen keq qe ke takuar vetem K**** por mbase vetem ate lloj klase ke rreth e rrotull djalosh :)
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #28 Me: Mars 02, 2008, 08:44:10 MD »
Nejse se duket qe s'jeni te informuara mire  ;) .
Sweet mos fol budalleqe ti kur sdi gje. Ja te them une si funksionon:

Vajzat shqiptare sapo lirohen nga shqiperia dhe vijne ketej vetem, nuk mendojne per nderin apo familjen apo cke shkruar tjeter.
Gjeja e pare qe u vete ne mendje eshte te gjejne nje dashnor te huaj qe t'ju mburren shoqeve ne Shqiperi. E dyta eshte te shqyhen sa me shume se me ne fund jane te lira dhe si sheh njeri  ( si e thone ato: nuk u del nami) ;D .
E treta: Kur mbarojne leket ne fund te muajit....

Kjo per te folur per shkollaret te cilat duhet te ken teorikisht nje sjellje me te mire.

Per prostituta pastaj eshte e kote qe te flas. Ka edhe rumune sweet por ne radhe te dyte vijne pas shqiptareve ;) . Keshtuqe ne itali apo angli ku ka shume shqiptare , sinonimi i " Vajze shqiptare " eshte " k... " . Ju mund te mos e pranoni por realiteti ky eshte.

angel_girl s'ka pse te vije keq, mua me pelqen te rri me k...  ;)
Thjesht me vjen per te qeshur kur shohe qe shkruajne per vajzat shqiptare: Te ndershme, me nder, me seder e budalleqe te tilla.. Keto jan komplet jashte realitetit te shqiperise sot.

« Redaktimi i Fundit: Mars 02, 2008, 08:45:55 MD nga Pleshti »
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
femrat Shqiptare !! Ketu shpejt gojet e liga
« Pergjigju #29 Me: Mars 02, 2008, 09:19:37 MD »
Pleshti e di pse me vjen keq per ty,thjesht se po humb kohe te vyer ne ate mjedis, kur ka me te vertet vajza flori,po hajt se spo me vjen aq keq jo se je bere pjes e tyre dhe ti  ;) me ke do rrish ashtu do behesh  :D :D :D

Ti me mire fol per ato qe po njeh se une sa vajza kam ketu dhe sa njoh me gishtat e njeres dore mund te them se jan si ato qe ti i mbledh me grumbuj ne pergjithsi vajzat qe jan ne shkollen time dhe ne rrethin tim shoqeror jan krenaria e  familjes,te parat ne cdo subjekt, ne mesime, ne sjellje etj etj
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.