Autori Tema: Ekziston nje shtet ku nuk ka Shqiptar sipas jush?  (Lexuar 2115 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Ekziston nje shtet ku nuk ka Shqiptar sipas jush?
« Me: Nëntor 28, 2011, 10:55:06 MD »
Sapo i hodha nje sy statistikave te faqes Nastradini.com reth vendbanimit te vizitoreve, keto me poshte jane rezultatet:Albania      18.209   34,37
Stati Uniti d'America      5.584   10,54
Grecia      4.567   8,62
Serbia      4.524   8,54
Non definito      2.674   5,05
Italia      2.615   4,94
Regno Unito      2.443   4,61
Germania      1.857   3,50
Macedonia      1.609   3,04
Svizzera      1.604   3,03
Canada      1.277   2,41
Paesi Bassi      939   1,77
Belgio      873   1,65
Francia      439   0,83
Svezia      430   0,81
Spagna      418   0,79
Austria      245   0,46
Turchia      205   0,39
Norvegia      192   0,36
Australia      177   0,33
Finlandia      176   0,33
Danimarca      176   0,33
Slovenia      150   0,28
Cina      108   0,20
Romania      103   0,19
Croatia/Hrvatska      101   0,19
India      81   0,15
Irlanda      78   0,15
Kuwait      78   0,15
Polonia      75   0,14
Senegal      73   0,14
Montenegro      70   0,13
Pakistan      52   0,10
Marocco      50   0,09
Egitto      47   0,09
Bosnia e Herzegovina      45   0,08
Arabia Saudita      37   0,07
Algeria      32   0,06
Brasile      29   0,05
Bulgaria      26   0,05
Ungheria      26   0,05
Lussemburgo      22   0,04
Cipro      22   0,04
Iran      21   0,04
Filippine      19   0,04
Perù      19   0,04
Emirati Arabi Uniti      17   0,03
Repubblica Ceca      17   0,03
Federazione Russa      15   0,03
Portogallo      14   0,03
Satellite Provider      13   0,02
Venezuela      13   0,02
Messico      13   0,02
Tunisia      12   0,02
Israele      11   0,02
Giordania      11   0,02
Argentina      11   0,02
Nigeria      11   0,02
Slovacchia      11   0,02
Qatar      10   0,02
Singapore      10   0,02
Luogo   Andamento   Visite   %
Repubblica Dominicana      9   0,02
Giappone      8   0,02
Hong Kong      8   0,02
Ucraina      8   0,02
Iraq      7   0,01
Malesia      7   0,01
Cile      7   0,01
Colombia      7   0,01
Costa Rica      7   0,01
Territori Palestinesi      6   0,01
Lettonia      6   0,01
Siria      5   0,01
Azerbaijan      5   0,01
Lituania      5   0,01
Ghana      5   0,01
Georgia      5   0,01
Indonesia      5   0,01
Sudan      4   0,01
Tailandia      4   0,01
Nuova Zelanda      4   0,01
Oman      4   0,01
Ecuador      4   0,01
Moldova      3   0,01
Sri Lanka      3   0,01
Islanda      3   0,01
Nepal      3   0,01
Kazakistan      3   0,01
Panama      3   0,01
Yemen      3   0,01
Vietnam      3   0,01
Porto Rico      3   0,01
Togo      3   0,01
Estonia      2   0,00
Repubblica di Lao      2   0,00
Lebanon      2   0,00
Tanzania      2   0,00
Libia      2   0,00
Costa D'Avorio      2   0,00
Cameroon      2   0,00
Mauritania      1   0,00
Mongolia      1   0,00
Malta      1   0,00
Kyrgyzstan      1   0,00
Bangladesh      1   0,00
Kenya      1   0,00
Gambia      1   0,00
Cambogia      1   0,00
Nicaragua      1   0,00
Afghanistan      1   0,00
Liechtenstein      1   0,00
Jamaica      1   0,00
Mauritius      1   0,00
Guatemala      1   0,00
Uganda      1   0,00
Antille Olandesi      1   0,00
Repubblica di Korea      1   0,00
Etiopia      1   0,00
Unione Europea      1   0,00
Grenada      1   0,00
Armenia      1   0,00
Antigua e Barbuda      1   0,00Praktikisht nuk ekzistoka shtete ne bote pa Shqiptar :D
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 01, 2011, 11:15:19 MD nga Morfine »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Ekziston nje shtet ku nuk ka Shqiptar sipas jush?
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 06, 2011, 12:44:39 MD »
Vetem nga SOMALIA s'paska  [tongue3]

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Ekziston nje shtet ku nuk ka Shqiptar sipas jush?
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 08, 2011, 11:53:23 PD »
Ndoshta nuk ekziston ndonje shtet qe ka shqipetare por ja qe ka shqipetare qe jetojne jashte shqiperise dhe kane harruar se si shkruhet fjala "Shtet'',e shkruajne me e ne fund.

p.s te pakten u rrugullua tek titulli se turp ishte  [tongue3]
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë BigVip

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • Big Brother VIP Live
Ekziston nje shtet ku nuk ka Shqiptar sipas jush?
« Pergjigju #3 Me: Prill 12, 2018, 10:33:12 MD »
vetem ne alaske dhe  ne pol te Veriut se kudo jemi [cool1]

Jashtë Linjë Yainakorn

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Ekziston nje shtet ku nuk ka Shqiptar sipas jush?
« Pergjigju #4 Me: Prill 17, 2019, 11:07:42 PD »
I like to come to know about the forums here.