Autori Tema: Cili qytet i Shqiprise ka akoma mentalitet te vjetruar?  (Lexuar 4228 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë sajmiri

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 26
 • Popullariteti: 0
Cili qytet i Shqiprise ka akoma mentalitet te vjetruar?
« Pergjigju #15 Me: Shkurt 24, 2011, 04:06:37 MD »
mentaliteti nuk lidhet vetem me kanunin,,,pastaj ne shqipri mentaliteti ka forme te cuditshme
Dimplomacia esht arti qe i lejon te tjeret te veprojn ashtu si un dua.

Jashtë Linjë dennis

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 878
 • Popullariteti: 3
 • me shterngo fort MUA ose me lesho
Cili qytet i Shqiprise ka akoma mentalitet te vjetruar?
« Pergjigju #16 Me: Prill 03, 2011, 11:26:55 MD »
 tropoja e mirdita e puka e pak fshatrat e shkodres dibres kuksit burrelit miloti mamurrasi kruja fushkruja po te thuash gjith zona e veriut pervec qyteti i shkodres qe eshte pak me "perpara" edhe lezha eshte pak e perparueme se te tjerat do te duan vite e vite qe te hiqet mentaliteti
URREJ shume spiunat por ma INAT kam servilat

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Cili qytet i Shqiprise ka akoma mentalitet te vjetruar?
« Pergjigju #17 Me: Prill 03, 2011, 11:38:33 MD »
ashtu them edhe une o denis po te shikosh kur bejne edhe ineresantin [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cili qytet i Shqiprise ka akoma mentalitet te vjetruar?
« Pergjigju #18 Me: Shtator 17, 2011, 10:41:12 PD »
Mendoj se Shqiperia po ndryshon  [teethsmile]
Por a njifni ndo1 qytet qe s'ka ndryshuar mentalitetin dhe vazhdojn te ecin akoma me ligjet e kanunit?

Shkodra psh.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Cili qytet i Shqiprise ka akoma mentalitet te vjetruar?
« Pergjigju #19 Me: Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD »
une mendoj qyteti durrsit [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]mendimi ime