Autori Tema: Cfare ju mungon nga shqiperia?  (Lexuar 35963 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #45 Me: Shkurt 24, 2009, 07:17:38 MD »
Ushqimet tipike sepse jan te fresketa.

ushqimet  , boh , ah djathi , i atjeshem me domate (te kuqe  ) me qep te njoma te fashatari  hahaha s'kisha te ngopur , pale buka e pjekur ne furre  , ka shijen me te mire ne bote atje  ne SHqiperi .. ihh ktu ku rri j une domatet jan pa shije fare :( pa piken e shijes .. frutat hm  vetem kot jan per vitrine te bukura pa kokrren e shijes .

& byreku  qe ben gjyshja  o zot sa me ka marr malli per 1 cap byrek me djath dhe me kos ;D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #46 Me: Shkurt 27, 2009, 01:16:42 PD »
Sabrije, si ke gjetur ketu akoma ketu ti, feta cheese greek eshte tamam si djathi alb, domatet qepet apo etc bliji ne dyqanet e vogla qe furnizohen nga fermat ,  skane asnje ndryshim


Qe sheh filmat qe pa dale akoma ne kinema :P

Keto po, dhe gjiza me turshite, vetem kaq  [tongue3]
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #47 Me: Mars 07, 2009, 03:52:13 MD »
se bej une pazarin ylli ;D
gjiths. do me pelqente nga malli , 1 tryeze e shtruar vetem me gatime dhe ushqime te prodhuara vetem ne Shqiperi !

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #48 Me: Prill 03, 2009, 11:27:25 PD »
gjysherit, te tjerat ju a kam fal se nuk i du hahahahaha
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë sam81

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 123
 • Popullariteti: 0
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #49 Me: Prill 04, 2009, 02:03:10 PD »
Vende lindja ime. Nuk me ka mbetur as dhe 1 njeri aty por nostalgjia te kthen sa te jesh gjalle.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #50 Me: Prill 26, 2009, 12:03:10 MD »
asgje ... ;D te gjitha kak mut jan kudo .

Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #51 Me: Maj 04, 2009, 05:32:50 MD »
UAAA  ky lart me habiti po nejse un kam gjera qe me mungojne  hmm  ajri i vegjelis qe e kam shiju atje .. edhe shoqeria feminore qe kam kalu .. me mungon [sad1]
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #52 Me: Maj 07, 2009, 09:46:12 MD »
me mungojne shume shume gjera  [cryingorverysad] [cryingorverysad]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë ANGEL_DEVIL

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1437
 • Popullariteti: 55
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #53 Me: Tetor 15, 2009, 10:09:17 MD »
vetem bari lazaratit asgje tjeter

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #54 Me: Tetor 15, 2009, 10:10:25 MD »
vetem bari lazaratit asgje tjeter
Amen

Jashtë Linjë ANGEL_DEVIL

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1437
 • Popullariteti: 55
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #55 Me: Tetor 15, 2009, 10:11:57 MD »
vetem bari lazaratit asgje tjeter
Amen

 dhe 2 muj ika se kam 1 muaj papi  bar lazarati  do vish  re brio;)

mos u pergjigj se del nga tema ;)

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #56 Me: Nëntor 25, 2009, 01:52:24 MD »
Me mungon shqipria e dikurshme, esht prishur shum gjithcka ka ndryshuar duke filluar nga njerzit dhe deri tek ambjentet ku njerzit jetojn.. me perpara shqipria ka qen e paprekur kishe bukurin dhe lezetin e vet tani te mbyt smogu dhe pallatet  nuk te shef syri nje gje te hajrit , sa her shkoj  ne ver cuditem se si esht katandisur ashtu. :( Gjynaf, i shkreti popull thuaj ce ka gjetur me salen !
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 25, 2009, 02:14:13 MD nga Touch_Of_Pink »
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #57 Me: Nëntor 25, 2009, 01:59:35 MD »
hera par qe po shkruan dicka te sakt kjo goc ;D

mua pervec familjes qe kam andej, s'me mungon asgje !!

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #58 Me: Nëntor 25, 2009, 02:07:04 MD »
hera par qe po shkruan dicka te sakt kjo goc ;D

mua pervec familjes qe kam andej, s'me mungon asgje !!
Mfal o ti shoqe , me mua e kishe ?
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #59 Me: Nëntor 25, 2009, 02:08:19 MD »
po shoku Qemal me ju e kisha