Autori Tema: Cfare ju mungon nga shqiperia?  (Lexuar 35864 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Idush

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 313
 • Popullariteti: 4
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #210 Me: Maj 04, 2012, 12:10:49 PD »
Familja,mami,motra ,mbesa,nona ,njerzit e dashur ...me mungon ajo Tirana e dikurshme me rrugicat e ngushta plot diell,rruget qe shtroheshin me zift,ai gega dhe lluka  qe shisnin akullore ,me mungojne te gjitha kujtimet e vegjelise.Pra me pâk fjale kam mall per kujtimet,nuk e njoh Tiranen time tani fatkeqesisht skam jetuar aty qe te behem njesh me ndryshimet.

sa e kendshme qe je ne te shkruar  :D
Mjaltë & Limon.


[biciklete]

Jashtë Linjë Fiamma

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 12
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #211 Me: Maj 15, 2012, 12:51:18 PD »
me mungon te dal ne mengjes dhe te blej nje simite me bugace  [sad1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #212 Me: Maj 15, 2012, 04:48:29 MD »
fiamma cfar eshte kjo bugace qofte [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #213 Me: Maj 16, 2012, 12:53:19 MD »
Ngrohtesia e familjes, edhe ajo e kohes natyrisht.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #214 Me: Maj 16, 2012, 12:54:09 MD »
Ngrohtesia e familjes, edhe ajo e kohes natyrisht.

po une apo hic [teethsmile]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #215 Me: Maj 16, 2012, 12:55:59 MD »
Tutje andej se me zure diellin.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #216 Me: Maj 16, 2012, 12:56:53 MD »
mir moj xheloze vullkanike si te duash  [tongue3]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #217 Me: Mars 26, 2013, 05:10:10 PD »
Kenget e vjetra e plote kuptim .


Jashtë Linjë corazon

 • Sérenite
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 113
 • Popullariteti: 2
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #218 Me: Maj 04, 2013, 03:26:07 MD »
Trahanaja jone mmm edhe pse tani jemi ne prag vere sdo i thoja jo nje pjate trahana :)