Autori Tema: Cfare ju mungon nga shqiperia?  (Lexuar 35862 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #15 Me: Qershor 06, 2008, 06:30:10 MD »
fisi im me mungon shume

Jashtë Linjë bobe

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 53
 • Popullariteti: 0
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #16 Me: Qershor 10, 2008, 12:24:25 PD »
mua me mungon gjyshja qe me ka rritur
dhe motori detit
dhe shoqeria

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #17 Me: Qershor 10, 2008, 11:41:19 PD »
cdo gje :( pres me padurim te iki te c'mallem 1 her e mire  .

cunat qe e mbysin me fjalorin nga 1 her kur  ngacmojn rruges ndo1 vajz qe s'ja shkrep ;D  vdes kur i degjoj kur shajn shqip hahaha me shtohet jeta. filloj e qesh si naive .


te drejte ke e di kur thone cunat ''ckemi zemra'' kur te bejn syrin, kur te ndjekin,kur jane tu pun i ngel koka tek dritarja

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #18 Me: Qershor 15, 2008, 12:24:05 MD »
pse me vec per cunat shkoni ne shqiperi ju?

pak shqiptar ka europa sju ka rastisur tju gacmoj ndonjeri ketej


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #19 Me: Qershor 16, 2008, 10:25:03 PD »
pse me vec per cunat shkoni ne shqiperi ju?

pak shqiptar ka europa sju ka rastisur tju gacmoj ndonjeri ketej
JO NUK SHKOJME PER CUNAT SE KETU KA DHE ME TE BUKUR SE ATJE :P :P :P

Jashtë Linjë bobe

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 53
 • Popullariteti: 0
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #20 Me: Qershor 17, 2008, 06:02:32 MD »
pse me vec per cunat shkoni ne shqiperi ju?

pak shqiptar ka europa sju ka rastisur tju gacmoj ndonjeri ketej
JO NUK SHKOJME PER CUNAT SE KETU KA DHE ME TE BUKUR SE ATJE :P :P :P
ke te drejt ZEMRA :-\

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #21 Me: Qershor 21, 2008, 11:29:50 MD »
Me mungon ajo, qe kur jetoja ne Shqiperi, kurre s'mendoja qe do me mungonte nje dite...:
tingellimi i gjuhes shqip...
Zot sa deshire do kisha...qe neper ruge, ne restorant,ne migro, e ngado... te degjoja shqip...dhe jo gjuhe te huaja... :-(

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #22 Me: Qershor 22, 2008, 02:37:40 MD »
Me mungon ajo, qe kur jetoja ne Shqiperi, kurre s'mendoja qe do me mungonte nje dite...:
tingellimi i gjuhes shqip...
Zot sa deshire do kisha...qe neper ruge, ne restorant,ne migro, e ngado... te degjoja shqip...dhe jo gjuhe te huaja... :-(
dakort me dianen me mungon dhe shume  :(

Jashtë Linjë agjentja

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2299
 • Popullariteti: 1
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #23 Me: Gusht 10, 2008, 01:36:45 MD »
   familja ime  :-* :-* :-* :-* shoqeria  :-* :-* :-*
mbi buze eshte nje puthje mbi shpirt eshte nje vetmi jam bota pa emer kur pran meje sje ti

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #24 Me: Gusht 23, 2008, 11:23:47 MD »
Un kam jetuar 1 vit ne itali dhe me ka munguar gjithcka,shoqeria,lagja ime,familja.....gjithcka

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #25 Me: Gusht 24, 2008, 11:54:24 PD »
shume gjera...

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #26 Me: Gusht 31, 2008, 10:03:44 MD »
Kam jetuar jashte shtetit dhe me ka munguar gjithcka......

Jashtë Linjë mateo20

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #27 Me: Tetor 04, 2008, 01:51:15 PD »
ME FOL SHQIP NGA MENGJESI DERI NE DARKE

Jashtë Linjë vlora-ime

 • Jeta eshte nje liber i hapur , ku cdo dite lexon nje flete.
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 19
 • Popullariteti: 0
 • Me mungon,vlora ime....jam shum larg saj...
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #28 Me: Tetor 14, 2008, 02:28:32 PD »
NETET E VERES,DHE BALTA ;D ;D ;D ;D
Per te qene i lumtur nuk duhet vetem te dish, por edhe te duash

Jashtë Linjë ridi-sweden

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • ridi_vlora
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #29 Me: Nëntor 13, 2008, 08:23:47 MD »
vfv