Autori Tema: Cfare ju mungon nga shqiperia?  (Lexuar 35960 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë TePeLeNsja_Omel

 • LiLo Labja Mo
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 664
 • Popullariteti: -2
 • What goes up FUCKS you down!
  • Ineffable
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Me: Shkurt 14, 2008, 12:16:58 PD »
Mua pakica e ujit, Kremi natyral ( pluri dmth) , ritmi muzikor i makinave (beep beep),

Mbi te gjitha me ka mar malli per sufllaqeeeeeeeeeeee greke dhe shqiptare ( gjeja e par qe do ha diten e par kur te evte ne shqiperi dhe do shendoshem),

Dua petlla me sheqerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur  Shqiptare
nga do  qe te  jem  me ndjek fati
se jam vajze labe hesapi!!

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #1 Me: Mars 07, 2008, 06:27:44 MD »
me mungojn 30 qen rrugve 40 moce ne kazonat e plenave..siç thot lensja pakica ujit..rralla e bukes etjer  ;D .. me mungojn neshjet e futbollit me lagjet e tjera sherret me lagjet etjera...vollga e durrsit...deti etj  8)

Jashtë Linjë ines83

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 70
 • Popullariteti: 0
 • what goes around, comes around
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #2 Me: Prill 15, 2008, 11:43:48 MD »
rrumuja e neteve te veres qe gumezhin nga te rinjte ne durres,...
zhuli i Adriatikut ne mes te gushtit ...nuk ka te krahasuar me asgje tj.....
...what goes around, comes around...

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #3 Me: Prill 16, 2008, 01:14:32 PD »
gjiza e ashure
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë TePeLeNsja_Omel

 • LiLo Labja Mo
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 664
 • Popullariteti: -2
 • What goes up FUCKS you down!
  • Ineffable
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #4 Me: Prill 17, 2008, 05:47:01 PD »
ohh une dua thana dhe ashure lol
Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur  Shqiptare
nga do  qe te  jem  me ndjek fati
se jam vajze labe hesapi!!

Jashtë Linjë pasagjeri

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1119
 • Popullariteti: 0
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #5 Me: Maj 01, 2008, 02:58:11 MD »
gjithcka
Versuchen Ist Wert

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #6 Me: Maj 01, 2008, 04:05:09 MD »
DHE MUA GJITHCKA  :(
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #7 Me: Maj 01, 2008, 06:19:39 MD »
llafet, zhurma  :D

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #8 Me: Maj 02, 2008, 03:51:18 PD »
Me mungon gjithecka, duke filluar nga shtepia ime private, zhurma e valeve
te detit ne netet verore, perendimi i diellit, daljet shetitje ne parrk, farat e luleve
te diellit qe mbaj mend na i jepte xhaxhi andoni me kausha kur venim dhe i blinim, po ashtu
akulloret e famshme qe kishin perdite te njejten shije por qe na shijonin aq shume. Sa femijeri te bukur
qe kemi kaluar ne ate Shqiperi te zuhrmshme, pa regull dhe pa qetesi  :) dhe perseri kam nostalgji.
E dua Shqiperine, e dua Vloren, e dua detin, dua njerzit, dua kohen dhe jeten atje!
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #9 Me: Maj 04, 2008, 12:23:12 PD »
Nga Vlora...
Deti, malet, ajri paster, uji i ftohte qe zbret nga shushica,  profumi agrumeve, toka, vajzat, ushqimi, cdogje.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #10 Me: Maj 04, 2008, 01:14:55 PD »
vetem ushqimet qe s gjej ketu,sa per miqesine e kam zevendesuar ketu,plus komunikoj ne tel
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #11 Me: Maj 31, 2008, 04:42:59 MD »
mua personat e dashur dhe zhurma, natyra e gjelber

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #12 Me: Maj 31, 2008, 04:44:17 MD »
rruget me balt dhe kazanet e plerave ne mes te lagjes qe spastroeshin kurr


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #13 Me: Maj 31, 2008, 04:45:23 MD »
Po farat qe haje para kuqos nuk te mungojne? Po gocat qe ngacmonit tere diten nuk te mungojne?

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Cfare ju mungon nga shqiperia?
« Pergjigju #14 Me: Maj 31, 2008, 04:48:52 MD »
Po farat qe haje para kuqos nuk te mungojne? Po gocat qe ngacmonit tere diten nuk te mungojne?

farat i haja brenda tek oborri shkolles se ste linte policiat te rrije para kuqos :PEshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D