NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas

Per sa kohe akoma Shqiptaret duhet te emigrojne per te gjetur pak qetsi dhe mireqenie. Shkruani historite tuaja, dhe mendimet ne lidhje me temen.

Moderator: Laciani

724
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Xena
ne Sa kohe keni qe jeni lar...
Me Prill 06, 2013, 02:13:39 PD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete rubrike.
Zbuloni Shqiperine!

Filluar nga LuXor « 1 2 »

20 / 7078 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 20, 2010, 07:44:35 MD
5 / 9282 nga sorkadhePostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 03:27:19 MD
0 / 761 nga toti 2000Postimi i Fundit
Maj 09, 2009, 03:22:46 PD
0 / 939 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Tetor 08, 2009, 10:50:43 MD
3 / 983 nga sam81Postimi i Fundit
Prill 05, 2009, 01:00:30 PD
3 / 1131 nga BeataPostimi i Fundit
Maj 19, 2009, 11:12:12 PD
1 / 1170 nga borzilokuPostimi i Fundit
Nëntor 15, 2009, 11:44:04 MD
2 / 1222 nga gunBARDH 2Postimi i Fundit
Dhjetor 30, 2008, 01:57:09 MD
4 / 1276 nga JaM_VlOnJaTePostimi i Fundit
Mars 19, 2010, 02:34:08 MD
3 / 1316 nga BeataPostimi i Fundit
Prill 01, 2010, 02:16:53 MD
2 / 1345 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 28, 2010, 07:30:17 PD
3 / 1616 nga sorkadhePostimi i Fundit
Korrik 24, 2011, 12:34:22 PD
4 / 1630 nga LuXorPostimi i Fundit
Dhjetor 19, 2009, 12:19:25 PD
3 / 1679 nga KosovariPostimi i Fundit
Prill 09, 2008, 09:37:26 MD
4 / 1699 nga PleshtiPostimi i Fundit
Nëntor 27, 2007, 03:40:16 MD
2 / 1821 nga Call-LMPostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 06:58:30 MD
13 / 1925 nga anisaPostimi i Fundit
Gusht 26, 2009, 12:50:37 MD
3 / 1951 nga BigVipPostimi i Fundit
Prill 12, 2018, 10:33:12 MD
3 / 2111 nga YahelPostimi i Fundit
Nëntor 06, 2009, 08:33:47 MD
17 / 2292 nga e di unePostimi i Fundit
Qershor 05, 2009, 06:02:29 MD
7 / 2372 nga XenaPostimi i Fundit
Shtator 27, 2011, 11:21:45 MD
3 / 2695 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 02:36:32 MD
6 / 2713 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Mars 11, 2012, 12:04:34 MD
15 / 3033 nga elba-girl4everPostimi i Fundit
Shtator 18, 2008, 02:12:04 MD
5 / 3138 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 29, 2012, 07:45:47 MD
3 / 3292 nga AowlowLdowPostimi i Fundit
Tetor 20, 2017, 10:35:34 PD
12 / 3293 nga Angel_GirlPostimi i Fundit
Nëntor 05, 2009, 01:28:44 MD
10 / 3744 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2010, 03:07:42 MD
0 / 3819 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Dhjetor 02, 2010, 05:28:33 PD
19 / 4227 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD