NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas

Per sa kohe akoma Shqiptaret duhet te emigrojne per te gjetur pak qetsi dhe mireqenie. Shkruani historite tuaja, dhe mendimet ne lidhje me temen.

Moderator: Laciani

724
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Xena
ne Sa kohe keni qe jeni lar...
Me Prill 06, 2013, 02:13:39 PD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 3 Vizitore po shikojne kete rubrike.
5 / 8065 nga sorkadhePostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 03:27:19 MD
Zbuloni Shqiperine!

Filluar nga LuXor « 1 2 »

20 / 6023 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 20, 2010, 07:44:35 MD
3 / 2574 nga AowlowLdowPostimi i Fundit
Tetor 20, 2017, 10:35:34 PD
71 / 17839 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Shkurt 19, 2015, 05:36:08 MD
321 / 38546 nga PIMPostimi i Fundit
Maj 05, 2013, 05:43:55 MD
311 / 35745 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:27:11 MD
218 / 26858 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:26:07 MD
Llogaria ime bankare,,,,!

Filluar nga Sole « 1 2 3 »

36 / 6504 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 04, 2013, 04:17:37 MD
5 / 2638 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 29, 2012, 07:45:47 MD
6 / 2035 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Mars 11, 2012, 12:04:34 MD
17 / 7136 nga trimi4tPostimi i Fundit
Janar 14, 2012, 11:31:46 PD
2 / 1106 nga AnkelPostimi i Fundit
Dhjetor 08, 2011, 11:53:23 PD
19 / 3228 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD
7 / 1713 nga XenaPostimi i Fundit
Shtator 27, 2011, 11:21:45 MD
76 / 12621 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 17, 2011, 11:44:28 MD
26 / 5072 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 09:34:04 PD
3 / 1119 nga sorkadhePostimi i Fundit
Korrik 24, 2011, 12:34:22 PD
35 / 6165 nga HeRaPostimi i Fundit
Qershor 29, 2011, 05:12:15 MD
2 / 1316 nga Call-LMPostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 06:58:30 MD
3 / 1656 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 02:36:32 MD
Nga cili qytet jeni?

Filluar nga WiLD-CHeRRy « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

429 / 51325 nga tony montanaPostimi i Fundit
Dhjetor 27, 2010, 01:19:25 MD
0 / 2695 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Dhjetor 02, 2010, 05:28:33 PD
47 / 8674 nga IL PARADISOPostimi i Fundit
Nëntor 26, 2010, 07:49:25 MD
21 / 4842 nga MistrecePostimi i Fundit
Nëntor 03, 2010, 06:32:57 MD
32 / 5678 nga red_lipsPostimi i Fundit
Tetor 22, 2010, 02:20:11 MD
25 / 5708 nga GoldenPostimi i Fundit
Tetor 07, 2010, 01:57:40 PD
49 / 7970 nga BomboniPostimi i Fundit
Gusht 06, 2010, 02:40:03 PD
33 / 5152 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Qershor 30, 2010, 04:16:03 MD
10 / 2918 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2010, 03:07:42 MD
120 / 21742 nga zooiPostimi i Fundit
Maj 20, 2010, 03:26:33 MD