NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas

Per sa kohe akoma Shqiptaret duhet te emigrojne per te gjetur pak qetsi dhe mireqenie. Shkruani historite tuaja, dhe mendimet ne lidhje me temen.

Moderator: Laciani

724
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Xena
ne Sa kohe keni qe jeni lar...
Me Prill 06, 2013, 02:13:39 PD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete rubrike.
5 / 9284 nga sorkadhePostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 03:27:19 MD
Zbuloni Shqiperine!

Filluar nga LuXor « 1 2 »

20 / 7079 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 20, 2010, 07:44:35 MD
3 / 1951 nga BigVipPostimi i Fundit
Prill 12, 2018, 10:33:12 MD
3 / 3295 nga AowlowLdowPostimi i Fundit
Tetor 20, 2017, 10:35:34 PD
71 / 21870 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Shkurt 19, 2015, 05:36:08 MD
321 / 48335 nga PIMPostimi i Fundit
Maj 05, 2013, 05:43:55 MD
311 / 43398 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:27:11 MD
218 / 34179 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:26:07 MD
Llogaria ime bankare,,,,!

Filluar nga Sole « 1 2 3 »

36 / 8466 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 04, 2013, 04:17:37 MD
5 / 3139 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 29, 2012, 07:45:47 MD
6 / 2713 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Mars 11, 2012, 12:04:34 MD
17 / 8485 nga trimi4tPostimi i Fundit
Janar 14, 2012, 11:31:46 PD
19 / 4229 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD
7 / 2372 nga XenaPostimi i Fundit
Shtator 27, 2011, 11:21:45 MD
76 / 15592 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 17, 2011, 11:44:28 MD
26 / 6619 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 09:34:04 PD
3 / 1616 nga sorkadhePostimi i Fundit
Korrik 24, 2011, 12:34:22 PD
35 / 7970 nga HeRaPostimi i Fundit
Qershor 29, 2011, 05:12:15 MD
2 / 1821 nga Call-LMPostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 06:58:30 MD
3 / 2695 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 02:36:32 MD
Nga cili qytet jeni?

Filluar nga WiLD-CHeRRy « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

429 / 63506 nga tony montanaPostimi i Fundit
Dhjetor 27, 2010, 01:19:25 MD
0 / 3820 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Dhjetor 02, 2010, 05:28:33 PD
47 / 11040 nga IL PARADISOPostimi i Fundit
Nëntor 26, 2010, 07:49:25 MD
21 / 6083 nga MistrecePostimi i Fundit
Nëntor 03, 2010, 06:32:57 MD
32 / 7039 nga red_lipsPostimi i Fundit
Tetor 22, 2010, 02:20:11 MD
25 / 6710 nga GoldenPostimi i Fundit
Tetor 07, 2010, 01:57:40 PD
49 / 10121 nga BomboniPostimi i Fundit
Gusht 06, 2010, 02:40:03 PD
33 / 7072 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Qershor 30, 2010, 04:16:03 MD
10 / 3744 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2010, 03:07:42 MD
120 / 26209 nga zooiPostimi i Fundit
Maj 20, 2010, 03:26:33 MD