NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas

Per sa kohe akoma Shqiptaret duhet te emigrojne per te gjetur pak qetsi dhe mireqenie. Shkruani historite tuaja, dhe mendimet ne lidhje me temen.

Moderator: Laciani

724
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Xena
ne Sa kohe keni qe jeni lar...
Me Prill 06, 2013, 02:13:39 PD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete rubrike.
5 / 7946 nga sorkadhePostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 03:27:19 MD
Zbuloni Shqiperine!

Filluar nga LuXor « 1 2 »

20 / 5927 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 20, 2010, 07:44:35 MD
3 / 2512 nga AowlowLdowPostimi i Fundit
Tetor 20, 2017, 10:35:34 PD
71 / 17420 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Shkurt 19, 2015, 05:36:08 MD
321 / 37472 nga PIMPostimi i Fundit
Maj 05, 2013, 05:43:55 MD
311 / 34594 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:27:11 MD
218 / 26164 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:26:07 MD
Llogaria ime bankare,,,,!

Filluar nga Sole « 1 2 3 »

36 / 6292 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 04, 2013, 04:17:37 MD
5 / 2600 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 29, 2012, 07:45:47 MD
6 / 1953 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Mars 11, 2012, 12:04:34 MD
17 / 6947 nga trimi4tPostimi i Fundit
Janar 14, 2012, 11:31:46 PD
2 / 1087 nga AnkelPostimi i Fundit
Dhjetor 08, 2011, 11:53:23 PD
19 / 3140 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD
7 / 1662 nga XenaPostimi i Fundit
Shtator 27, 2011, 11:21:45 MD
76 / 12406 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 17, 2011, 11:44:28 MD
26 / 4917 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 09:34:04 PD
3 / 1085 nga sorkadhePostimi i Fundit
Korrik 24, 2011, 12:34:22 PD
35 / 6023 nga HeRaPostimi i Fundit
Qershor 29, 2011, 05:12:15 MD
2 / 1281 nga Call-LMPostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 06:58:30 MD
3 / 1599 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 02:36:32 MD
Nga cili qytet jeni?

Filluar nga WiLD-CHeRRy « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

429 / 49813 nga tony montanaPostimi i Fundit
Dhjetor 27, 2010, 01:19:25 MD
0 / 2608 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Dhjetor 02, 2010, 05:28:33 PD
47 / 8460 nga IL PARADISOPostimi i Fundit
Nëntor 26, 2010, 07:49:25 MD
21 / 4713 nga MistrecePostimi i Fundit
Nëntor 03, 2010, 06:32:57 MD
32 / 5601 nga red_lipsPostimi i Fundit
Tetor 22, 2010, 02:20:11 MD
25 / 5666 nga GoldenPostimi i Fundit
Tetor 07, 2010, 01:57:40 PD
49 / 7817 nga BomboniPostimi i Fundit
Gusht 06, 2010, 02:40:03 PD
33 / 5006 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Qershor 30, 2010, 04:16:03 MD
10 / 2848 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2010, 03:07:42 MD
120 / 21301 nga zooiPostimi i Fundit
Maj 20, 2010, 03:26:33 MD