NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas

Per sa kohe akoma Shqiptaret duhet te emigrojne per te gjetur pak qetsi dhe mireqenie. Shkruani historite tuaja, dhe mendimet ne lidhje me temen.

Moderator: Laciani

724
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Xena
ne Sa kohe keni qe jeni lar...
Me Prill 06, 2013, 02:13:39 PD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete rubrike.
5 / 8052 nga sorkadhePostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 03:27:19 MD
Zbuloni Shqiperine!

Filluar nga LuXor « 1 2 »

20 / 6017 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 20, 2010, 07:44:35 MD
3 / 2566 nga AowlowLdowPostimi i Fundit
Tetor 20, 2017, 10:35:34 PD
71 / 17795 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Shkurt 19, 2015, 05:36:08 MD
321 / 38436 nga PIMPostimi i Fundit
Maj 05, 2013, 05:43:55 MD
311 / 35657 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:27:11 MD
218 / 26799 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:26:07 MD
Llogaria ime bankare,,,,!

Filluar nga Sole « 1 2 3 »

36 / 6482 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 04, 2013, 04:17:37 MD
5 / 2632 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 29, 2012, 07:45:47 MD
6 / 2025 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Mars 11, 2012, 12:04:34 MD
17 / 7125 nga trimi4tPostimi i Fundit
Janar 14, 2012, 11:31:46 PD
2 / 1105 nga AnkelPostimi i Fundit
Dhjetor 08, 2011, 11:53:23 PD
19 / 3222 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD
7 / 1708 nga XenaPostimi i Fundit
Shtator 27, 2011, 11:21:45 MD
76 / 12589 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 17, 2011, 11:44:28 MD
26 / 5054 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 09:34:04 PD
3 / 1116 nga sorkadhePostimi i Fundit
Korrik 24, 2011, 12:34:22 PD
35 / 6158 nga HeRaPostimi i Fundit
Qershor 29, 2011, 05:12:15 MD
2 / 1314 nga Call-LMPostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 06:58:30 MD
3 / 1649 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 02:36:32 MD
Nga cili qytet jeni?

Filluar nga WiLD-CHeRRy « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

429 / 51167 nga tony montanaPostimi i Fundit
Dhjetor 27, 2010, 01:19:25 MD
0 / 2686 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Dhjetor 02, 2010, 05:28:33 PD
47 / 8657 nga IL PARADISOPostimi i Fundit
Nëntor 26, 2010, 07:49:25 MD
21 / 4832 nga MistrecePostimi i Fundit
Nëntor 03, 2010, 06:32:57 MD
32 / 5672 nga red_lipsPostimi i Fundit
Tetor 22, 2010, 02:20:11 MD
25 / 5704 nga GoldenPostimi i Fundit
Tetor 07, 2010, 01:57:40 PD
49 / 7953 nga BomboniPostimi i Fundit
Gusht 06, 2010, 02:40:03 PD
33 / 5131 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Qershor 30, 2010, 04:16:03 MD
10 / 2913 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2010, 03:07:42 MD
120 / 21685 nga zooiPostimi i Fundit
Maj 20, 2010, 03:26:33 MD